Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум


Май 26 2018 (1:46)

Ликбез Обмен опытом Идеи для бизнеса Бизнес-план Менеджмент и управление предприятием Персонал Полезное
Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Бизнес-план \ Информационный бизнес. (Author: Aleksandr_CNN)
Модератор: RAVEman
Страницы:  [1]  2  следующая  последняя »  
Ответить
Создать тему

Информационный бизнес.



Aleksandr_CNN
Advanced
Private Message  Email 
Информационный бизнес.    (Окт 11 2010 18:51   |  #9515) Цитировать
В течении последних двух лет разрабатывал проект предоставления информационных услуг, узконаправленный. 
Основная затея: создать клуб - это понятно.

Дополнение: фонды(благотворительные) - с этим загвоздка в плане маркетинга, + оформление. 
У кого есть опыт прошу дельного совета, как правильно юридически оформить такой фонд и стоит ли?
Или просто оставить все как есть: вся оплата с участников клуба = благотворительные взносы?(или как документально все показывать именно так, чтобы у контролирующих органов возникало поменьше вопросов).
Заранее благодарен.



Реклама партнеров
Реклама

Princesso4ka
Poster
Private Message  Email 
Re: Информационный бизнес.    (Окт 11 2010 19:32   |  #9519) Цитировать

Почему благотворительный клуб? Может лучше общественную неприбыльную организацию?



Aleksandr_CNN
Advanced
Private Message  Email 
Re: Re: Информационный бизнес.    (Окт 11 2010 20:37   |  #9523) Цитировать

Почему благотворительный клуб? Может лучше общественную неприбыльную организацию?

Думал об этом. Но вот два слова в законе: К руководителям в этом случае относятся непосредственно руководитель неприбыльной организации и главный бухгалтер.

Естественно главбух получается лишним, а з\п получать должен(я так понимаю) вместе с директором... И куча волокиты с бумагами и регистрацией, + дополнительные затраты на налоги по з\п. - это все лишнее.

А если на общем налоге, благотворительные взносы прибылью не считаются, и налогом никаким не облагаются - рай. - вот в чем основная задумка - не платить и пользоваться.

У кого есть практика, и как это на практике документально выглядит?



iventiva
Advanced
Private Message  Email 
Re: Re: Re: Информационный бизнес.    (Окт 12 2010 10:03   |  #9534) Цитировать

Почему благотворительный клуб? Может лучше общественную неприбыльную организацию?

Думал об этом. Но вот два слова в законе: К руководителям в этом случае относятся непосредственно руководитель неприбыльной организации и главный бухгалтер.


Именно руководительнесет ответственность за ведение бухучета:

ЗАКОН УКРАЇНИ Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні


Стаття 8. Організація бухгалтерського обліку на підприємстві

1. Бухгалтерський облік на підприємстві ведеться безперервно з дня реєстрації підприємства до його ліквідації. 

2. Питання організації бухгалтерського обліку на підприємстві належать до компетенції його власника (власників) або уповноваженого органу (посадової особи) відповідно до законодавства та установчих документів. 

3. Відповідальність за організацію бухгалтерського обліку та забезпечення фіксування фактів здійснення всіх господарських операцій у первинних документах, збереження оброблених документів, регістрів і звітності протягом встановленого терміну, але не менше трьох років, несе власник (власники) або уповноважений орган (посадова особа), який здійснює керівництво підприємством відповідно до законодавства та установчих документів. 

4. Для забезпечення ведення бухгалтерського обліку підприємство самостійно обирає форми його організації: 

введення до штату підприємства посади бухгалтера або створення бухгалтерської служби на чолі з головним бухгалтером; 

користування послугами спеціаліста з бухгалтерського обліку, зареєстрованого як підприємець, який здійснює підприємницьку діяльність без створення юридичної особи; 

ведення на договірних засадах бухгалтерського обліку централізованою бухгалтерією або аудиторською фірмою; 

самостійне ведення бухгалтерського обліку та складання звітності безпосередньо власником або керівником підприємства. Ця форма організації бухгалтерського обліку не може застосовуватися на підприємствах, звітність яких повинна оприлюднюватися. 




Edison
Poster
Private Message  Email 
Re: Информационный бизнес.    (Окт 12 2010 10:11   |  #9535) Цитировать

Даже если вы зарегистрируете благотворительный фонд вам все равно нужно идти в налоговую и включать его в реестр неприбыльных организаций. Иначе вы не будете иметь право на льготы установленные для неприбыльных организаций.

И обратите внимание не облагаются налогом средства ушедшие по назначению - то есть на благотворительность.



Edison
Poster
Private Message  Email 
Re: Информационный бизнес.    (Окт 12 2010 10:13   |  #9536) Цитировать

Еще информация к размышлению:

Пунктом 7.11 ст. 7 Закону «Про оподаткування прибутку підприємств» від 28.12.94 р. № 334/94-ВР (у редакції Закону України від 22.05.97 р. № 283/97-ВР, зі змінами та доповненнями) установлено особливості оподаткування неприбуткових установ і організацій, до яких належать: 

органи державної влади України, місцевого самоврядування та створені ними установи або організації, що утримуються за рахунок коштів відповідних бюджетів; 

благодійні фонди й організації, створені в порядку, визначеному законом для проведення благодійної діяльності, в тому числі громадські організації, створені з метою проведення екологічної, оздоровчої, аматорської спортивної, культурної, освітньої та наукової діяльності, а також творчі спілки; 

пенсійні фонди, кредитні спілки, створені в порядку, визначеному законом; 

інші юридичні особи, діяльність яких не передбачає одержання прибутку згідно з нормами відповідних законів; 

спілки, асоціації та інші об'єднання юридичних осіб, створені для представлення інтересів засновників, що утримуються лише за рахунок внесків таких засновників і не проводять підприємницької діяльності, за винятком отримання пасивних доходів; 

релігійні організації, зареєстровані в порядку, передбаченому законом. 

Відповідно до підпунктів 7.11.2 – 7.11.7 п. 7.11 ст. 7 Закону № 334/94-ВР від оподаткування звільняються доходи, отримані у вигляді: 

коштів або майна, які надходять безоплатно або у вигляді безповоротної фінансової допомоги чи добровільних пожертвувань; пасивних доходів; коштів або майна, які надходять до таких неприбуткових організацій як компенсація вартості отриманих державних послуг, – для неприбуткових організацій, визначених в абзаці «а» пп. 7.11.1 п. 7.11 ст. 7 Закону № 334/94-ВР; 

коштів або майна, які надходять безоплатно або у вигляді безповоротної фінансової допомоги чи добровільних пожертвувань; пасивних доходів; коштів або майна, які надходять таким неприбутковим організаціям від проведення їх основної діяльності, з урахуванням положень пп. 7.11.11 п. 7.11 ст. 7 Закону № 334/94-ВР, – для неприбуткових організацій, визначених в абзаці «б» пп. 7.11.1 цього Закону; 

коштів, які надходять до кредитних спілок та пенсійних фондів у вигляді внесків на додаткове пенсійне забезпечення або внесків на інші потреби, передбачені законодавством; пасивних доходів, отриманих з джерел, визначених законодавством про кредитні спілки та пенсійні фонди, – для неприбуткових організацій, визначених в абзаці «в» пп. 7.11.1 п. 7.11 ст. 7 Закону № 334/94-ВР; 

коштів або майна, які надходять таким неприбутковим організаціям від проведення їх основної діяльності та у вигляді пасивних доходів, – для неприбуткових організацій, визначених в абзаці «г» зазначеного підпункту Закону № 334/94-ВР; 

разових або періодичних внесків засновників; пасивних доходів – для неприбуткових організацій, визначених в абзаці «д» зазначеного підпункту Закону № 334/94-ВР; 

коштів або майна, які надходять безоплатно або у вигляді безповоротної фінансової допомоги чи добровільних пожертвувань; будь-яких інших доходів від надання культових послуг, а також пасивних доходів – для неприбуткових організацій, визначених в абзаці «е» пп. 7.11.1 п. 7.11 ст. 7 Закону № 334/94-ВР. 

З метою оподаткування центральний податковий орган веде реєстр усіх неприбуткових організацій, які звільняються від оподаткування. Положення про Реєстр неприбуткових організацій та установ затверджено наказом ДПА України «Про затвердження Положення про Реєстр неприбуткових організацій та установ» від 11.07.97 р. № 232 (зареєстровано в Мін'юсті України 06.08.97 р. за № 291/2095, зі змінами та доповненнями), відповідно до якого до Реєстру заносяться неприбуткові організації й установи, котрі згідно з п. 7.11 ст. 7 Закону № 334/94-ВР звільняються від сплати податку на прибуток. 




Aleksandr_CNN
Advanced
Private Message  Email 
Re: Информационный бизнес.    (Окт 13 2010 15:31   |  #9573) Цитировать
Благодарю за консультации. Все это перечитано по 100 раз.
Приношу свои извинения за не корректно заданный вопрос. Уточняю:
Облагается ли налогами сумма полученная(предприятием) в виде благотворительного взноса, и как документально оформить чтобы все имело именно такой вид.


Edison
Poster
Private Message  Email 
Re: Информационный бизнес.    (Окт 13 2010 15:41   |  #9575) Цитировать
Відповідно до підпунктів 7.11.2 – 7.11.7 п. 7.11 ст. 7 Закону № 334/94-ВР від оподаткування звільняються доходи, отримані у вигляді: 

...
коштів або майна, які надходять безоплатно або у вигляді безповоротної фінансової допомоги чи добровільних пожертвувань; пасивних доходів; коштів або майна, які надходять таким неприбутковим організаціям від проведення їх основної діяльності, з урахуванням положень пп. 7.11.11 п. 7.11 ст. 7 Закону № 334/94-ВР, – для неприбуткових організацій, визначених в абзаці «б» пп. 7.11.1 цього Закону; 


что тут не ясно? Не будут облагатся добровольные пожертвования, которые пошли на уставную деятельность неприбыльной организации. По-моему предельно ясно. Или я что-то недопонимаю? Уточните.



Aleksandr_CNN
Advanced
Private Message  Email 
Re: Информационный бизнес.    (Окт 14 2010 10:01   |  #9600) Цитировать
Вся соль в том, что нет желания регистрировать не прибыльную организацию. Есть ЧП(ФОП) желающее получать благотворительную помощь. Облагается ли налогом благотворительная помощь поступившая в виде денежных или иных средств от третьих лиц(организаций) на баланс ЧП? Как документально правильно оформить такие поступления(для отчетности в налоговую....)?


Bablik
Poster
Private Message  Email 
Re: Информационный бизнес.    (Окт 14 2010 10:06   |  #9601) Цитировать

Есть ФЛП ( физическое лицо предприниматель). Он получает благотворительную помощь от любого СПД ( субїекта предпринимательской деятельности - или юр лица или физ лица).

Вы хотите знать:

  1. Должен ли на ФЛП платить налоги с этих поступлений?
  2. И для СПД как облагается сумма этих пожертвований?


Страницы:  [1]  2  следующая  последняя »   « Предыдущая тема  | Следующая тема »
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):


Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Бизнес-план \ Информационный бизнес. (Author: Aleksandr_CNN)