Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум


Апр 23 2018 (2:54)

Ликбез Обмен опытом Идеи для бизнеса Бизнес-план Менеджмент и управление предприятием Персонал Полезное
Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Персонал \ ЧП и ограничение по количеству наёмных работников (Author: An)
Модератор: RAVEman
Ответить
Создать тему

ЧП и ограничение по количеству наёмных работников



An
Новенький
Private Message  Email 
ЧП и ограничение по количеству наёмных работников    (Авг 26 2010 17:42   |  Last Modified on: Авг 28 2010 20:02  |  #8752) Цитировать
У предпринимателя десять наёмных работников, в том числе декретчица. Можно ли на место декретчицы на время её декретного отпуска оформить ещё одного наёмного работника(учитывая,то что он одиннадцатый)?


Реклама партнеров
Реклама

gir71
Advanced
Private Message  Email 
Re: ЧП и ограничение по количеству наёмных работников    (Сен 17 2010 15:39   |  #9085) Цитировать

Можна.Посилаюсь на лист ДПАУ.

Лист ДПАУ від 30.07.2008 р. N 5509/К/17-0714, N 15276/7/17-0717 

Коли найманим працівникам надається відпустка по догляду за дитиною, такі працівники припиняють виконання робіт, визначених трудовими договорами, у зв'язку із втратою роботоздатності. 

Фізична особа - суб'єкт підприємницької діяльності, який використовує найману працю, згідно зі ст. 23 Кодексу має право на період декретних відпусток укласти строковий трудовий договір.

Отже, при застосуванні спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва фізичні особи - платники єдиного податку, починаючи з моменту застосування спрощеної системи оподаткування і до кінця календарного року, на будь-який момент здійснення підприємницької діяльності за участю найманих працівників повинні мати не більше 10 чоловік, працю яких фактично використовують, незважаючи на те, які зміни (збільшення/зменшення) в чисельності найманих працівників сталися протягом календарного року.




Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: ЧП и ограничение по количеству наёмных работников    (Сен 30 2010 10:42   |  #9285) Цитировать
? Чи сплачує єдиний податок (50 % за кожну особу) суб'єкт підприємницької діяльності – платник єдиного податку за найману працівницю, яка перебуває у декретній відпустці? 

 

Якщо платник єдиного податку здійснює підприємницьку діяльність з використанням найманої праці або за участю у підприємницькій діяльності членів його сім'ї, ставка єдиного податку збільшується на 50 % за кожну особу. При цьому чисельність найманих працівників у штатному розписі буде збільшено на одну особу, але ставка єдиного податку збільшуватиметься на 50 % тільки за тих працівників, працю яких фактично використовують. 

Якщо у трудових відносинах з платником єдиного податку – фізичною особою перебуває 10 осіб і одна з них йде у відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею 3 (6) років, то такий платник не може на період такої декретної відпустки укласти строковий трудовий договір з іншим працівником на час відсутності основного працівника. 

В іншому випадку, коли на місце працівника, що перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, не прийнято іншу особу, ставка єдиного податку для платника єдиного податку за такого найманого працівника, що перебуває у відпустці, не збільшується. 

 

Підготувала 
 
Олена Хобич 
Оглядач «Вісника» 
За сприяння 
 
Тетяни Добродій 
Начальника відділу розгляду звернень платників
Департаменту оподаткування фізичних осіб ДПА України 

 

«Вісник податкової служби України», листопад 2009 р., № 44 (568), с. 60




Alexaaaa
Advanced
Private Message  Email 
Re: ЧП и ограничение по количеству наёмных работников    (Июн 06 2013 12:46   |  Last Modified on: Июн 07 2013 10:31  |  #23273) Цитировать
У предпринимателя десять наёмных работников, в том числе декретчица. Можно ли на место декретчицы на время её декретного отпуска оформить ещё одного наёмного работника(учитывая,то что он одиннадцатый)?

Привет!!! Недавно столкнулась с похожем вопросом,тоже о количестве наемных работников.........к счастью мне подвернулась уникальная газета " Все про бухгалтерський облік". Поверьте Вы не пожалеете,так как написано все очень доступно!!



Rivaldo
Новенький
Private Message  Email 
Re: ЧП и ограничение по количеству наёмных работников    (Сен 04 2016 21:51   |  #27496) Цитировать
Спасибо за инфу!


« Предыдущая тема  | Следующая тема »
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):


Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Персонал \ ЧП и ограничение по количеству наёмных работников (Author: An)