Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум


Апр 04 2020 (17:58)

Вопросы начинающих История моего бизнеса Поделись ошибками и успехами
Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Обмен опытом \ Вопросы начинающих \ Ремонтно-будівельна фірма (Author: Sergio)
Модератор: RAVEman
Страницы:  [1]  2  следующая  последняя »  
Ответить
Создать тему

Ремонтно-будівельна фірмаSergio
Новенький
Private Message  Email 
Ремонтно-будівельна фірма    (Июн 21 2010 11:06   |  Last Modified on: Июн 21 2010 12:08  |  #7813) Цитировать
Шановні форумчани, я давно займаюся ремонтно-будівельними роботами. Хочу вийти на якісно новий рівень - зареєструвати фірму. Підкажіть, який вид підпприємницької діяльності ( Приватний підприємець, Приватне підприємство?) вигідніше створити?  Серед послуг. які  я надаю є: будівництво будинків-котеджів, зведення  огорож, ремонтно- оздоблювальні роботи. Крім того  планую також  паралельно  займатися продажом  деяких будівельних матеріалів. Дякую


Реклама партнеров
Реклама

prax
Advanced
Private Message  Email 
Re: Ремонтно-будівельна фірма    (Июн 21 2010 12:14   |  Last Modified on: Июн 21 2010 12:16  |  #7815) Цитировать

завжди краще офіційну підприємницьку діяльність починати з реєстрації ФОП - фізична особа підприємець. Реєстрація як юридичної особи - це для наступних ваших етапів, тому складніший бухгалтерський облік, і податковий.

А ФОП має права такі самі як і юридично особа, тільки значно меньше уваги з боку податкової , дуже спрощений бухгалтерський і податковий облік.

ФОП має право займатися практично такими ж саме видами діяльності, що і юридична особа. немає ніяких обмежень.svet
Poster
Private Message  Email 
Re: Ремонтно-будівельна фірма    (Июн 21 2010 12:28   |  #7817) Цитировать

Також раджу реєструватись як фізична особа підприємець.

набагато простіше працювати, обмежень немає. Бажано, якщо у вас місцева влада встановила ставку єдиного податку для ваших видів діяльності, вам відразу ставати платником єдиного податку.

Бо це дуже вигідно - низькі податки, бухоблік зведений до заповнення книги доходів №10.

Якщо будете когось залучати до своєї діяльності, то будете заключати з ними цівільно-правові угоди про дадання послуг. Не раджу оформлювати як найманих працівників. Не вигідно і повно мороки з пенсійним фондом і іншими соцфондами.

Взагалі зараз краще за все, коли вони також зареєструються як підприємці і також стануть платниками єдиного податку. Заключаєте з ними договір про надання послуг і все. Ніякої мороки з соціальними фондами.Sergio
Новенький
Private Message  Email 
Re: Ремонтно-будівельна фірма    (Июн 21 2010 12:51   |  #7820) Цитировать
Дякую за поради. А ще запитання відносно ліцензування такої діяльності де є ремнт і будівницто і продаж будматеріалів.  Розкажіть хто що знає. Вдячий зазадаелгідь.


Valeo
Poster
Private Message  Email 
Re: Ремонтно-будівельна фірма    (Июн 21 2010 14:30   |  Last Modified on: Июн 21 2010 14:38  |  #7825) Цитировать

на продаж будматеріалів ліцензія точно не потрібна. 

а щодо будівництва, то підкину вам статєйку.

Затверджено Ліцензійні умови провадження господарської діяльності у будівництві, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури 

 

Усі будинки і споруди житлово-цивільного, комунального, промислового та іншого призначення, а також їх комплекси є об'єктами архітектури. 

Господарська діяльність, пов'язана із створенням об'єктів архітектури, підлягає ліцензуванню (ст. 17 Закону України від 20.05.99 р. № 687-XIV «Про архітектурну діяльність»). 

Тобто юридичні та фізичні особи – суб'єкти господарювання, що мають намір провадити будівельну діяльність, пов'язану із створенням об'єктів архітектури, повинні отримати ліцензію. 

Порядок ліцензування господарської діяльності у будівництві, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури на території України, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 05.12.2007 р. № 1396 «Про ліцензування певних видів господарської діяльності у будівництві», яка набрала чинності з 01.01.2008 р. (за текстом – Порядок № 1396). 

Органом ліцензування будівельної діяльності та контролю за додержанням ліцензійних умов є Державна архітектурно-будівельна інспекція та її територіальні органи. 

Тобто обов'язковість отримання ліцензії на провадження господарської діяльності у будівництві, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури, законодавством установлено, орган та порядок ліцензування – визначено, проте необхідною умовою ліцензування є затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у будівництві, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури, які встановлюють кваліфікаційні, організаційні, технологічні та спеціальні вимоги для провадження зазначеної діяльності. 

Наказом Мінрегіонбуду України від 27.01.2009 р. № 47, зареєстрованим у Мінюсті України 11.03.2009 р. за № 226/16242, затверджено Ліцензійні умови провадження господарської діяльності у будівництві, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури, які набрали чинності з 22.03.2009 р. (за текстом – Ліцензійні умови). 

Ліцензійні умови є обов'язковими для всіх суб'єктів господарської діяльності незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які виконують роботи, пов'язані із створенням об'єктів архітектури, згідно з Переліком робіт провадження господарської діяльності у будівництві, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури, наведеним у додатку до Ліцензійних умов. 

Основними умовами для здійснення зазначеної діяльності є: 

наявність затвердженої організаційно-функціональної структури підприємства відповідно до Переліку робіт, що замовляються; 

наявність затверджених положень про відповідні структурні підрозділи та посадових інструкцій працівників згідно з розподілом обов'язків, повноважень та відповідальності осіб, штатного розпису; 

укомплектованість підприємства інженерно-технічними працівниками і робітниками необхідних професій та кваліфікації відповідно до організаційно-функціональної структури підприємства, положень Класифікатора професій (ДК 003:2005) та вимог Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників; 

наявність техніки, обладнання, устаткування, приладів та інструментів згідно з технологічними вимогами виконання заявлених у Переліку робіт; 

виконання робіт згідно з нормативно-технічними документами (ДБН, СНиП, ГОСТ, ТУ); 

дотримання вимог із забезпечення промислової безпеки та охорони праці та ін. 

Слід зазначити, що Ліцензійними умовами окремо визначено організаційні, кваліфікаційні та технологічні вимоги для провадження вишукувальних, проектних, будівельних, монтажних та інжинірингових робіт. 

Нагадаємо, що перелік документів, які юридичні та фізичні особи – суб'єкти господарської діяльності повинні подати або надіслати поштою до органу ліцензування, визначено Порядком № 1396, а саме: 

заява про видачу ліцензії, в якій повинні міститися відомості про суб'єкта будівельної діяльності – заявника (найменування, місцезнаходження, банківські реквізити, ідентифікаційний код, контактні телефони – для юридичної особи; прізвище, ім'я, по батькові, паспортні дані (серія, номер паспорта, ким і коли виданий, місце проживання), ідентифікаційний код, банківські реквізити, контактні дані – для фізичної особи (підприємця)); 

перелік робіт, пов'язаних із створенням об'єктів архітектури, які заявник має намір виконати. 

До заяви додаються: 

копії свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності та довідки про внесення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, засвідчені нотаріально або органом, який видав документи. За наявності у заявника відокремленого структурного підрозділу, який має намір провадити будівельну діяльність, додається копія довідки про внесення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, засвідчена нотаріально або органом, який видав оригінал документа; 

відомості про виробничо-технічну базу, склад працівників за професійним та кваліфікаційним рівнем, технологію виробництва, інформаційно-правове, нормативно-технічне забезпечення, про наявну систему контролю якості виконання робіт; 

висновок установи, організації, уповноважених органом ліцензування на проведення експертизи. 

На кожний відокремлений структурний підрозділ, який провадитиме будівельну діяльність на підставі виданої суб'єкту будівельної діяльності ліцензії, орган ліцензування видає засвідчені ним копії ліцензії та додатка до неї. Засвідчена органом ліцензування копія ліцензії є документом, що підтверджує право відокремленого структурного підрозділу суб'єкта будівельної діяльності на провадження будівельної діяльності. 

Ліцензія видається строком на п'ять років, а для суб'єктів будівельної діяльності, які отримують її вперше, – на три роки. 

Плата за видачу ліцензії справляється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 29.11.2000 р. № 1755 «Про термін дії ліцензії на провадження певних видів господарської діяльності, розміри і порядок зарахування плати за її видачу»: у розмірі 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн.) – якщо органом ліцензування є центральний орган виконавчої влади; або 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (255 грн.) – якщо органом ліцензування є місцевий орган виконавчої влади. 

Враховуючи те, що Ліцензійними умовами затверджено вимоги для проведення вишукувальних, проектних, будівельних, монтажних та інжинірингових робіт, то відповідно до наказу Держпідприємництва України та Мінрегіонбуду України від 16.02.2009 р. № 29/70 втратив чинність наказ Держпідприємництва України та Держбуду України від 13.09.2001 р. № 112/182 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження будівельної діяльності (вишукувальні та проектні роботи для будівництва, зведення несучих та огороджуючих конструкцій, будівництво та монтаж інженерних і транспортних мереж)». 

 

Оксана Кирієнко 
Оглядач «Вісника»

 

«Вісник податкової служби України», квітень 2009 р., № 15 (539), с. 10
Valeo
Poster
Private Message  Email 
Re: Ремонтно-будівельна фірма    (Июн 21 2010 14:39   |  #7826) Цитировать
І ось ще одна цитата:

Не секрет, что деятельность по мелкому ремонту помещений в большинстве случаев осуществляют физические лица, зарегистрированные частными предпринимателями. О том, что частные предприниматели могут получить лицензию на проведение деятельности, связанной с созданием объектов архитектуры, непосредственно сказано в п. 2 Порядка № 1396. При этом на частного предпринимателя распространяются те же требования по получению лицензии, что и на субъекта хозяйственной деятельности – юридическое лицо. Особенностью деятельности частных предпринимателей является то, что предприниматель может нанимать работников для выполнения той или иной работы, а может и самостоятельно выполнять такие работы. Следовательно, если частный предприниматель будет самостоятельно выполнять строительные или другие работы, подлежащие лицензированию, то он должен иметь соответствующий уровень подготовки (образование и стаж работы) согласно Лицензионным условиям. 

С этой позиции представляет интерес разъяснение Госпредпринимательства (письмо от 12.02.2007 г. № 1000) относительно того, что частному предпринимателю может быть выдана строительная лицензия только в том случае, если им соблюдены все требования Лицензионных условий. В свою очередь, Лицензионные условия предъявляют такие требования к руководителю предприятия: полное или базовое высшее образование соответствующего направления подготовки (магистр, специалист или бакалавр) и стаж работы по профессии для магистра или специалиста не менее 2 лет, а для бакалавра – не менее 3 лет. Госпредпринимательства при этом ссылается на нормы ст. 51 Гражданского кодекса Украины от 16.01.2003 г. № 435-IV, согласно которым к предпринимательской деятельности физических лиц применяются нормативно-правовые акты, регулирующие предпринимательскую деятельность юридических лиц, если иное не установлено законом или не следует из сути отношений. Поэтому можно сделать вывод, что частному предпринимателю могут выдать лицензию только в случае, если он будет соответствовать приведенным критериям. 

Соответственно речь в первую очередь будет идти о подтверждении квалификации самого частного предпринимателя и его наемных работников, а также о наличии в его собственности необходимой техники (то есть материально-технической базы). Поэтому вполне понятно, что «самостоятельно» частный предприниматель может получить лицензию на очень ограниченный круг работ. Если у него есть наемные работники, то круг возможных видов работ расширится. 
Sergio
Новенький
Private Message  Email 
Re: Ремонтно-будівельна фірма    (Июн 23 2010 10:03   |  #7873) Цитировать
Дякую Valeo  за грунтовну інформацію. Виникли нові запитання. 1. Для яких видів ремонтно-будівельної діяльності не треба ліцензії? 2. Як отримати будівельну ліцензію для ФОП, якщо не має будівельної освіти?


Valeo
Poster
Private Message  Email 
Re: Re: Ремонтно-будівельна фірма    (Июн 23 2010 11:05   |  #7876) Цитировать
Дякую Valeo  за грунтовну інформацію. Виникли нові запитання. 1. Для яких видів ремонтно-будівельної діяльності не треба ліцензії? 2. Як отримати будівельну ліцензію для ФОП, якщо не має будівельної освіти?

відповідь на друге питання полягає у відповіді на перше питання.

перелік видів діяльності настільки великий, що виходить без ліцензії можна тільки бетон перемішувати. :)

Хочу сказати, що практика показує : лицензію взагалі можна не оформлювати, вона потрібна при будівництві державних об'ектів , або коли замовник вимагає. 

ну ще э любопитна прокуратура, якщо їй ваші конкуренти настукають. :)

ось таке життяStefa
Poster
Private Message  Email 
Re: Ремонтно-будівельна фірма    (Июн 23 2010 11:09   |  #7877) Цитировать
ну є ще варіант - заключіть договір підряду з тим, хто має необхідну ліцензію.


Valeo
Poster
Private Message  Email 
Re: Ремонтно-будівельна фірма    (Июн 23 2010 11:26   |  Last Modified on: Июн 11 2011 23:43  |  #7878) Цитировать
ось вам повний перелік: 

ПЕРЕЛІК
видів робіт провадження будівельної діяльності (вишукувальні та проектні роботи для будівництва, зведення несучих та огороджуючих конструкцій, будівництво та монтаж інженерних і транспортних мереж)

1.00.00 

ІНЖЕНЕРНІ ВИШУКУВАННЯ ЗА КЛАСАМИ (для будівель і споруд I класу, для будівель і споруд II і III класу) 

1.01.00 

ІНЖЕНЕРНО-ГЕОЛОГІЧНІ ВИШУКУВАННЯ ЗГІДНО З УМОВАМИ (для територій з відсутністю небезпечних геологічних процесів, для територій із небезпечними геологічними процесами, для територій із звичайними ґрунтами, для територій з ґрунтами, які мають особливі властивості) 

1.01.01 

Вибір майданчиків будівництва 

1.01.02 

Бурові роботи 

1.01.03 

Гірничі роботи 

1.01.04 

Польові дослідно-фільтраційні роботи 

1.01.05 

Польові дослідження властивостей ґрунтів 

1.01.06 

Геофізичні роботи 

1.01.07 

Лабораторні дослідження властивостей ґрунтів 

1.01.08 

Лабораторні дослідження властивостей води 

1.01.08.01 

Скорочений хіманаліз 

1.01.08.02 

Повний хіманаліз 

1.01.09 

Стаціонарні гідрогеологічні спостереження 

1.01.10 

Проектування водозаборів з підземних джерел  

1.02.00 

ІНЖЕНЕРНО-ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЧНІ ВИШУКУВАННЯ 

1.03.00 

ЕКОЛОГО-ГЕОЛОГІЧНІ ВИШУКУВАННЯ 

1.03.01 

Дослідження літосфери 

1.03.01.01 

Оцінка стану забруднення ґрунтів і ґрунтових вод 

1.03.01.02 

Прогноз розвитку небезпечних геологічних процесів під дією будівництва 

1.03.02 

Дослідження гідросфери 

1.03.02.01 

Математичне моделювання із застосуванням ЕОМ 

1.03.02.02 

Організація і ведення гідромоніторингу 

1.04.00 

СКЛАДАННЯ ЗВІТУ 

2.00.00 

ПРОЕКТНІ РОБОТИ (для нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту; для звичайних умов, для територій підвищеної сейсмічності, для територій зі складними інженерно-геологічними умовами (просідаючі ґрунти, підроблювані території, карстоутворення, зсуви, обвали, лавини, підтоплення)) 

2.01.00 

РОЗРОБЛЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ 

2.01.01 

Регіонального планування 

2.01.02 

Планування і забудови населених пунктів 

2.01.03 

Транспортної інфраструктури населених пунктів 

2.01.04 

Інженерної інфраструктури населених пунктів, захисту територій, цивільної оборони 

2.01.04.01 

схем розвитку водопостачання міст 

2.01.04.02 

схем розвитку господарсько-побутової та зливової каналізації, попередньої очистки промстоків 

2.01.04.03 

схем розвитку теплових мереж міст 

2.01.04.04 

схем розвитку газопостачання міст 

2.01.04.05 

схем розвитку енергопостачання міст 

2.01.04.06 

схем розвитку телевізійних мереж міст 

2.01.04.07 

схем розвитку мереж зв'язку і радіофікації 

2.01.04.08 

схем інженерної підготовки територій міст 

2.01.04.09 

схем інженерного захисту територій від небезпечних геологічних процесів 

2.01.04.10 

схем інженерно-технічних заходів забезпечення цивільної оборони міст і населених пунктів 

2.01.05 

Схем розміщення окремих об'єктів 

2.01.05.01 

транспортних 

2.01.05.02 

виробничих, складських 

2.01.05.03 

енергетичних 

2.01.05.04 

культурно-побутових та адміністративних 

2.01.05.05 

міського господарства 

2.01.05.06 

спеціального призначення 

2.01.06 

Схем розвитку транспортних вузлів та комунікацій 

2.01.07 

Схем розміщення та формування житлового району (мікрорайону, кварталу, житлового комплексу) 

2.02.00 

АРХІТЕКТУРНЕ ТА БУДІВЕЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯ  

2.02.01 

Житлових будівель 

2.02.02 

Громадських будівель та споруд 

2.02.03 

Будівель та споруд промислових підприємств 

2.02.03.01 

безкранових  

2.02.03.02 

обладнаних кранами вантажопідйомністю до 32 т 

2.02.03.03 

обладнаних кранами вантажопідйомністю більше 32 т 

2.02.04 

Будівель та споруд сільськогосподарського призначення 

2.02.05 

Спеціальних будівель і споруд військового, оборонного призначення та об'єктів правоохоронних органів 

2.02.06 

Інженерних споруд 

2.02.06.01 

промислового призначення (водоохолоджувачі, градирні, димові і вентиляційні труби тощо) 

2.02.06.02 

ємкісних (силоси, бункери, резервуари, водонапірні башти, газгольдери тощо) 

2.02.06.03 

конструктивного призначення (етажерки, підпірні стінки, опори, вугільні та інші копри тощо) 

2.02.06.04 

для комунікацій (галереї, естакади, колектори, канали, тунелі, опори зв'язку та енергопостачання) 

2.02.06.05 

для вантажно-розвантажувальних робіт (розвантажувальні залізничні естакади, відкриті кранові естакади тощо) 

2.02.06.06 

фундаментів, що виконуються спеціальними способами (кесони, опускні колодязі тощо) 

2.02.06.07 

фундаментів під обладнання 

2.02.06.08 

складів вибухових речовин 

2.02.06.09 

шахт вертикальних та похилих, підземних гірничих споруд 

2.02.06.10 

відкритих гірничих виробок 

2.02.06.11 

підземних споруд (склади, сховища, ємкості, гаражі тощо) 

2.02.07 

Транспортних споруд 

2.02.07.01 

залізниць (загального користування, промислового призначення) 

2.02.07.02 

автомобільних доріг 

2.02.07.03 

підземних 

2.02.07.04 

мостів і мостових споруд 

2.02.07.05 

аеродромів та вертодромів 

2.02.07.06 

гаражів, СТО, АЗС тощо 

2.02.07.07 

трубопровідного транспорту 

2.02.08 

Гідротехнічних споруд 

2.02.08.01 

гребель 

2.02.08.02 

морських підхідних каналів 

2.02.08.03 

причальних споруд 

2.02.08.04 

берегозахисних та берегоукріпних морських споруд 

2.02.08.05 

суднопідіймальних споруд, доків 

2.02.08.06 

зовнішніх морських захисних споруд 

2.02.08.07 

шлюзів суднохідних 

2.02.08.08 

рибозахисних та рибопропускних споруд 

2.02.08.09 

водоймищ і водосховищ 

2.02.08.10 

тунелів  

2.02.08.11 

протилавинних, протисельових, протизсувних, протиобвальних захисних споруд 

2.02.08.12 

інженерного захисту територій від затоплення та підтоплення 

2.02.08.13 

гідромеханізованих робіт 

2.02.08.14 

протифільтраційних і дренажних систем та споруд 

2.02.09 

Енергетичних споруд 

2.02.09.01 

локальних електростанцій (дизельні та інші) 

2.02.09.02 

електростанцій теплових 

2.02.09.03 

електростанцій атомних 

2.02.09.04 

електростанцій гідравлічних 

2.02.09.05 

електростанцій з нетрадиційними джерелами електроенергії 

2.02.09.06 

електричних підстанцій і розподільних пристроїв 

2.02.09.07 

спеціальних енергетичних споруд 

2.02.10 

Реставрація і відновлення пам'яток архітектури 

2.02.11 

Обстеження та оцінка технічного стану будівельних конструкцій (визначення параметрів і необхідних характеристик матеріалів і конструкцій із застосуванням спеціального устаткування, приладів та апаратури на об'єктах і в лабораторіях) 

2.02.11.01 

конструкцій АЕС та інших об'єктів, пов'язаних із використанням радіоактивних матеріалів 

2.02.11.02 

гідротехнічних споруд і спеціальних споруд морського і річкового транспорту (греблі, причали, шлюзи тощо) 

2.02.11.03 

мостів і тунелів для залізничного та автомобільного транспорту 

2.02.11.04 

несучих конструкцій будівель та споруд (за винятком: 2.02.11.01; 2.02.11.02; 2.02.11.03) 

2.02.11.05 

інженерних мереж та споруд 

2.02.11.06 

пам'яток архітектури 

2.03.00 

КОНСТРУЮВАННЯ НЕСУЧИХ КОНСТРУКЦІЙ ЗА КЛАСАМИ І УМОВАМИ БУДІВНИЦТВА (для будівель і споруд I класу, для будівель і споруд II і III класу, у звичайних умовах, у сейсмічних умовах, у складних інженерно-геологічних умовах, крім сейсмічних) 

2.03.01 

Кам'яних та армокам'яних 

2.03.02 

Бетонних, залізобетонних, армоцементних 

2.03.03 

Металевих 

2.03.04 

Звичайної і клеєної деревини та комбінованих 

2.03.05 

Інших конструкцій (у т. ч. із застосуванням пластмас, азбестоцементу, скла, фібробетону, склоцементу, композитних матеріалів тощо) 

2.04.00 

ПРОЕКТУВАННЯ ВНУТРІШНІХ ІНЖЕНЕРНИХ МЕРЕЖ, СИСТЕМ І СПОРУД 

2.04.01 

Водопроводу та каналізації  

2.04.02 

Опалення, вентиляції та кондиціонування повітря 

2.04.03 

Холодопостачання 

2.04.04 

Газопостачання та газоустаткування 

2.04.05 

Електропостачання, електрообладнання і електроосвітлення 

2.04.06 

Автоматизації і КВП 

2.04.07 

Зв'язку, сигналізації, радіо, телебачення, інформаційних 

2.05.00 

ПРОЕКТУВАННЯ ЗОВНІШНІХ ІНЖЕНЕРНИХ МЕРЕЖ, СИСТЕМ І СПОРУД 

2.05.01 

Водопостачання 

2.05.02 

Каналізації 

2.05.03 

Теплових 

2.05.04 

Газопостачання  

2.05.04.01 

низького та середнього тиску  

2.05.04.02 

високого тиску  

2.05.04.03 

магістральних  

2.05.05 

Електропостачання та електрообладнання 

2.05.05.01 

ліній електропередач та трансформаторних підстанцій напругою до 35 кВ 

2.05.05.02 

ліній електропередач та трансформаторних підстанцій напругою понад 35 кВ 

2.05.05.03 

залізничного транспорту 

2.05.05.04 

міського електротранспорту наземного 

2.05.05.05 

метрополітену 

2.05.05.06 

автономного  

2.05.06 

Зв'язку, сигналізації, радіо, телебачення, інформаційних систем 

2.05.07 

Електроосвітлення 

2.06.00 

РОЗРОБЛЕННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ РОЗДІЛІВ ПРОЕКТІВ 

2.06.01 

Оцінки впливу на оточуюче середовище 

2.06.02 

Охорони праці 

2.06.03 

Антикорозійного захисту 

2.06.04 

Проектування організації будівництва 

2.06.05 

Виконання будівельних робіт 

2.07.00 

ТЕХНОЛОГІЧНЕ ПРОЕКТУВАННЯ ОБ'ЄКТІВ 

2.07.01 

Паливно-енергетичного комплексу 

2.07.02 

Машинобудування, верстато- та приладобудування 

2.07.03 

Будіндустрії і будматеріалів 

2.07.04 

Зв'язку і комунікацій 

2.07.05 

Транспорту 

2.07.06 

Металургії 

2.07.07 

Обробної промисловості 

2.07.08 

Агропромислового комплексу 

2.07.09 

Комунального господарства 

2.07.10 

Освіти та оздоровчо-рекреаційного комплексу 

2.07.11 

Місцевої, легкої і текстильної промисловості 

3.00.00 

ЗВЕДЕННЯ НЕСУЧИХ ТА ОГОРОДЖУЮЧИХ КОНСТРУКЦІЙ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД, БУДІВНИЦТВО ТА МОНТАЖ ІНЖЕНЕРНИХ І ТРАНСПОРТНИХ МЕРЕЖ (для нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту; для звичайних умов, для територій підвищеної сейсмічності, для територій зі складними інженерно-геологічними умовами (просідаючі ґрунти, підроблювані території, карстоутворення, зсуви, обвали, лавини, підтоплення))  

3.01.00 

ЗВЕДЕННЯ НЕСУЧИХ І ОГОРОДЖУЮЧИХ КОНСТРУКЦІЙ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД 

3.01.01 

Насипних ґрунтових конструкцій 

3.01.01.01 

земляних гребель, дамб, насипів 

3.01.01.02 

шламо- і хвостосховищ, накопичувачів промислових стоків 

3.01.01.03 

протизсувних, протилавинних, протисельових, протиобвальних споруд 

3.01.01.04 

гідронамиву територій під забудову 

3.01.01.05 

берегозахисних та берегоукріплювальних споруд 

3.01.01.06 

рекультивація ґрунтів та протиерозійні роботи  

3.01.02 

Ущільнення та заміна ґрунтів  

3.01.02.01 

непросідаючих ґрунтів 

3.01.02.02 

просідаючих ґрунтів 

3.01.03 

Будівельного водозниження 

3.01.03.01 

глибинного 

3.01.03.02 

улаштування майданчикових дренажів 

3.01.03.03 

улаштування дренажів глибокого закладання 

3.01.04 

Закріплення слабких ґрунтів 

3.01.05 

Підводно-технічних 

3.01.05.01 

причалів, пірсів, набережних, шлюзів, сліпів, елінгів, водоприймальних і водопропускних споруд тощо 

3.01.05.02 

тунелів 

3.01.05.03 

переходів 

3.01.06 

Гірничопрохідницьких та тунельних  

3.01.06.01 

відкритих 

3.01.06.02 

підземних 

3.01.06.03 

метрополітенів 

3.01.07 

Із застосуванням опускних колодязів та кесонів 

3.01.08 

Фундаментів 

3.01.08.01 

заглибленням паль та шпунтових огороджень 

3.01.08.02 

буронабивних паль та анкерів 

3.01.08.03 

збірних та монолітних  

3.01.08.04 

під обладнання 

3.01.09 

Металевих конструкцій будівель і споруд 

3.01.09.01 

громадських і житлових: 

3.01.09.01.01 

малоповерхових 

3.01.09.01.02 

багатоповерхових 

3.01.09.02 

каркасів виробничих: 

3.01.09.02.01 

малоповерхових 

3.01.09.02.02 

багатоповерхових 

3.01.09.02.03 

спеціальних 

3.01.09.03 

інженерних  

3.01.09.04 

щоглових та баштових споруд радіозв'язку, радіомовлення та телебачення тощо: 

3.01.09.04.01 

висотою до 100 м 

3.01.09.04.02 

висотою понад 100 м 

3.01.09.05 

витяжних вентиляційних і димових труб 

3.01.09.06 

резервуарів, газгольдерів, водонапірних башт, газоходів, бункерів, силосів та посудин, що працюють під тиском: 

3.01.09.06.01 

об'ємом до 5000 м3 

3.01.09.06.02 

об'ємом понад 5000 м3 

3.01.09.07 

прогінних конструкцій і опор залізничних, автодорожніх, міських та пішохідних мостів, шляхопроводів, естакад, галерей 

3.01.09.08 

гідротехнічних  

3.01.09.09 

великопрогінних конструкцій для ангарів, елінгів, критих стадіонів тощо 

3.01.09.10 

ліфтів, ескалаторів тощо 

3.01.10 

Бетонних та залізобетонних монолітних конструкцій будівель і споруд 

3.01.10.01 

житлових, громадських та виробничих: 

3.01.10.01.01 

малоповерхових 

3.01.10.01.02 

багатоповерхових 

3.01.10.02 

ємкісних і конструкцій баштового типу (башти, труби, елеватори, силоси, градирні тощо) 

3.01.10.03 

мостів і водопропускних труб 

3.01.10.04 

гідротехнічних  

3.01.10.05 

підводних 

3.01.11 

Збірних бетонних та залізобетонних конструкцій будівель і споруд 

3.01.11.01 

окремих конструкцій житлових та громадських  

3.01.11.02 

житлових, адміністративних і громадських будівель каркасного, панельного та об'ємноблочного типів: 

3.01.11.02.01 

малоповерхових 

3.01.11.02.02 

багатоповерхових 

3.01.11.03 

каркасів виробничих: 

3.01.11.03.01 

малоповерхових 

3.01.11.03.02 

багатоповерхових 

3.01.11.04 

інженерних (галереї, естакади, колектори, канали, опори зв'язку та енергопостачання) 

3.01.11.05 

мостів 

3.01.11.06 

шляхопроводів і водопропускних труб 

3.01.11.07 

гідротехнічних  

3.01.11.08 

промислових труб 

3.01.11.09 

конструктивного призначення (етажерки, підпірні стінки, опори, вугільні та інші копри тощо) 

3.01.12 

Із дрібноштучних виробів 

3.01.12.01 

з природного каменю 

3.01.12.02 

з цегли та блоків: 

3.01.12.02.01 

простих форм 

3.01.12.02.02 

складних форм (склепіння, арки тощо) 

3.01.12.02.03 

стволів промислових труб 

3.01.12.02.04 

промислових печей та агрегатів 

3.01.13 

Дерев'яних  

3.01.13.01 

несучих на об'єктах житлово-громадського призначення 

3.01.13.02 

огороджувальних та вбудованих 

3.01.13.03 

інженерних споруд (мости, естакади, рампи тощо) 

3.01.13.04 

клеєної деревини і комплексними конструкціями із композитних матеріалів 

3.01.14 

Металопластикових (вікон, дверей тощо), полімерних, комбінованих, пневматичних та інших видів  

3.01.15 

Скління 

3.01.15.01 

залізобетонних, металевих, дерев'яних, рам ліхтарів тощо 

3.01.15.02 

вітрин та вітражів великорозмірним склом і склопакетами 

3.01.15.03 

профільним склом 

3.01.16 

Штукатурних робіт на фасадах будівель і споруд 

3.01.17 

Облицювальних робіт на фасадах будівель і споруд 

3.01.18 

Конструкцій підлог 

3.01.19 

Конструкцій покрівель 

3.01.19.01 

рулонних та мастикових  

3.01.19.02 

із штучних виробів 

3.01.19.03 

металевих 

3.01.20 

Реставраційні роботи 

3.01.20.01 

фундаментів і конструкцій з бетону, бутового каменю, цегли 

3.01.20.02 

дерев'яних конструкцій і виробів 

3.01.20.03 

металевих конструкцій і виробів 

3.01.20.04 

архітектурно-ліпного декору 

3.01.20.05 

позолоти 

3.02.00 

МОНТАЖ КОНСТРУКЦІЙ ЗОВНІШНІХ ІНЖЕНЕРНИХ МЕРЕЖ І СИСТЕМ 

3.02.01 

Водопостачання 

3.02.01.01 

внутрішньоквартального, внутрішньомайданчикового 

3.02.01.02 

групового і локального 

3.02.02 

Каналізації 

3.02.02.01 

дощової, побутової і виробничої 

3.02.02.02 

самопливних та напірних магістральних колекторів 

3.02.02.03 

очисних каналізаційних споруд та систем 

3.02.03 

Теплових внутрішньоквартальних, внутрішньомайданчикових і гарячого водопостачання 

3.02.04 

Газопостачання 

3.02.04.01 

низького та середнього тиску 

3.02.04.02 

високого тиску 

3.02.04.03 

газорегулювальні пункти (ГРП) та установки (ГРУ) 

3.02.04.04 

газорозподільні станції 

3.02.05 

Магістральних трубопроводів та обладнання 

3.02.05.01 

нафтопроводів 

3.02.05.02 

газопроводів 

3.02.05.03 

водогонів, теплових, інших носіїв 

3.02.06 

Електропостачання 

3.02.06.01 

лінійної арматури та проводів ЛЕП напругою до 35 кВ 

3.02.06.02 

лінійної арматури та проводів ЛЕП напругою понад 35 кВ 

3.02.06.03 

кабельних ліній напругою до 35 кВ 

3.02.06.04 

кабельних ліній напругою понад 35 кВ 

3.02.06.05 

тягового  

3.02.06.06 

тягового залізничного транспорту 

3.02.06.07 

тягового тролейвозного транспорту підземних гірничих виробок 

3.02.06.08 

контактних мереж міського наземного електротранспорту 

3.02.06.09 

контактних мереж метрополітену 

3.02.06.10 

трансформаторних підстанцій напругою до 35 кВ 

3.02.06.11 

трансформаторних підстанцій напругою вище 35 кВ 

3.02.07 

Зв'язку, сигналізації, радіо, телебачення, інформаційних  

3.02.08 

Електроосвітлення 

3.03.00 

МОНТАЖ ВНУТРІШНІХ ІНЖЕНЕРНИХ МЕРЕЖ, СИСТЕМ, ПРИЛАДІВ І ЗАСОБІВ ВИМІРЮВАННЯ 

3.03.01 

Опалення  

3.03.02 

Водопроводу та каналізації 

3.03.03 

Газопостачання та газообладнання 

3.03.04 

Вентиляції і кондиціонування повітря 

3.03.05 

Електропостачання, електроосвітлення 

3.03.06 

Зв'язку, радіо, телебачення, інформаційних 

3.03.07 

Автоматизації та КВП 

3.04.00 

ЗАХИСТ КОНСТРУКЦІЙ, УСТАТКУВАННЯ ТА МЕРЕЖ 

3.04.01 

Гідроізоляційний 

3.04.02 

Теплоізоляційний  

3.04.03 

Антикорозійний 

3.04.04 

Електричний та електрохімічний  

3.05.00 

БУДІВНИЦТВО ТРАНСПОРТНИХ МЕРЕЖ 

3.05.01 

Залізничних колій 

3.05.02 

Дорожніх основ та покриттів 

3.05.03 

Основ та покриттів посадочних смуг та вертодромів 

3.06.00 

МОНТАЖ ТЕХНОЛОГІЧНОГО УСТАТКУВАННЯ 

3.06.01 

Паливно-енергетичного комплексу 

3.06.02 

Машинобудування, верстато- та приладобудування 

3.06.03 

Будіндустрії і будматеріалів 

3.06.04 

Зв'язку і комунікацій 

3.06.05 

Транспорту 

3.06.06 

Металургії 

3.06.07 

Обробної промисловості 

3.06.08 

Агропромислового комплексу 

3.06.09 

Комунального господарства 

3.06.10 

Місцевої, легкої і текстильної промисловості 

3.07.00 

ПУСКОНАЛАГОДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ 

3.07.01 

Паливно-енергетичного комплексу 

3.07.02 

Машинобудування, верстато- та приладобудування 

3.07.03 

Будіндустрії і будматеріалів 

3.07.04 

Зв'язку і комунікацій 

3.07.05 

Транспорту 

3.07.06 

Металургії 

3.07.07 

Обробної промисловості 

3.07.08 

Агропромислового комплексу 

3.07.09 

Комунального господарства 

3.07.10 

Місцевої, легкої і текстильної промисловості 
Страницы:  [1]  2  следующая  последняя »   « Предыдущая тема  | Следующая тема »
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):


Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Обмен опытом \ Вопросы начинающих \ Ремонтно-будівельна фірма (Author: Sergio)