Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум


Май 25 2020 (7:25)

Ликбез Обмен опытом Идеи для бизнеса Бизнес-план Менеджмент и управление предприятием Персонал Полезное
Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Ликбез \ відчудження житлової площі під торгівлю (Author: Guest)
Модератор: RAVEman
Ответить
Создать тему

відчудження житлової площі під торгівлюGuest
Poster
Private Message  Email 
відчудження житлової площі під торгівлю    (Мар 22 2010 21:35   |  Last Modified on: Мар 22 2010 21:48  |  #6548) Цитировать
я приватизував свій земельний участок разом из своєю будівлею. чи можу я торгувати зі своєї будівлі без відчудження и чому я щорічно маю сплачувати гроши за дозвіл на торгівлю енну суму до сільської ради. я розпочав торгівлю іще в 2002р в селі.


Реклама партнеров
Реклама

prax
Advanced
Private Message  Email 
Re: )видчудження житловои площи пид торгивлю    (Мар 22 2010 21:46   |  #6552) Цитировать

переходьте на єдиний податок і вам не треба буде платити за дозвіл на розміщення торгової точкиprax
Advanced
Private Message  Email 
Re: відчудження житлової площі під торгівлю    (Мар 23 2010 9:53   |  #6558) Цитировать
І до речі : ФОП (фізична особа підприємець) – платник єдиного податку, який є власником землі або землекористувачем (не орендарем земельної ділянки), не сплачує земельний податок до бюджету лише за ті земельні ділянки, які використовуються ним у власній господарській діяльності з метою отримання прибутку.  Тобто за землю,  де ви поставили торгову точку, вам не треба платити податок  за землю. А це означає, що вам треба узаконити, що кусок вашої власної землю ви використоруєте під торгову точку.
burunduk
Poster
Private Message  Email 
Re: відчудження житлової площі під торгівлю    (Мар 23 2010 10:09   |  #6559) Цитировать

можливо вас зацікавить ця стаття:

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ІЗ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

ЛИСТ 

від 03.04.2008 р. N 14-17-12/3361 

Першотравневій районній організації
партії промисловців і підприємців України
вул. Степна, 5, сел. Мангуш, Першотравневий район, Донецька область, 87400 

Державним комітетом України із земельних ресурсів розглянуто Ваше звернення щодо роз'яснення облаштування об'єкта торгівлі на присадибній земельній ділянці і повідомляється. 

Статтею 38 Земельного кодексу України встановлено, що до земель житлової та громадської забудови належать земельні ділянки в межах населених пунктів, які використовуються для розміщення житлової забудови, громадських будівель і споруд, інших об'єктів загального користування. 

Таким чином, при розміщенні на власній присадибній ділянці об'єкта торгівлі (малої архітектурної форми або іншої будівлі, необхідної для здійснення торгівлі гараж чи іншу будівлю), цільове призначення земельної ділянки не змінюється, оскільки земельні ділянки належать до однієї категорії земель. 

Громадянину - власнику присадибної ділянки, який має намір розмістити на зазначеній ділянці об'єкт торгівлі (або переобладнати в об'єкт торгівлі гараж чи іншу будівлю), необхідно отримати необхідний дозвіл в місцевих органах архітектури та містобудування щодо можливості розміщення такого об'єкта або можливості переобладнання будівлі. 

Додаткові правовстановлюючі документи на земельну ділянку, крім державного акта на право власності на земельну ділянку, у такому випадку не виготовляються. 

Відповідно до абзацу третього пункту 3.5 Порядку нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів, затвердженого наказом Держкомзему України, Мінагрополітики України, Мінбудархітектури України, Української академії аграрних наук від 27.01.2006 N 18/15/21/11, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.04.2006 за N 388/12262, коефіцієнт функціонального використання для земельних ділянок змішаного використання визначається як середньозважене (за площею) значення коефіцієнтів функціонального використання окремих частин земельної ділянки змішаного використання. Підставою для виділення частин земельної ділянки різного функціонального використання є виключно затверджені дані інвентаризації земельної ділянки та землеустрою. 

Статтею 35 Закону України "Про землеустрій" зазначено, що інвентаризація земель проводиться з метою встановлення місця розташування об'єктів землеустрою, їхніх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, що не використовуються, використовуються нераціонально або не за цільовим призначенням, виявлення і консервації деградованих сільськогосподарських угідь і забруднених земель, встановлення кількісних та якісних характеристик земель, необхідних для ведення державного земельного кадастру, здійснення державного контролю за використання та охороною земель і прийняття на їх основі відповідних рішень органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування. 

Відповідно до частин першої та другої статті 26 зазначеного Закону замовниками документації із землеустрою можуть бути органи державної влади, органи місцевого самоврядування, землевласники і землекористувачі. 

Розробниками документації із землеустрою є юридичні та фізичні особи, які отримали ліцензії на проведення робіт відповідно до закону. 

Таким чином, особа, яка розмістила на власній присадибній ділянці об'єкт торгівлі, повинна замовити розробку вищезазначеної документації (у відповідній землевпорядній організації) та витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (у місцевому органі земельних ресурсів), на підставі яких буде розраховуватись розмір плати за землю. 

  

Заступник Голови  
М. Ю. Гарбуз « Предыдущая тема  | Следующая тема »
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):


Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Ликбез \ відчудження житлової площі під торгівлю (Author: Guest)