Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум


Сен 24 2018 (10:40)

Налоги юридических лиц Налоги физических лиц Регистрация Вопросы Льготы
Форумы о бизнесе \ Налоги \ Вопросы \ нулевой Z-отчет с РРО (Author: Guest)
Модератор: RAVEman
Ответить
Создать тему

нулевой Z-отчет с РРО



Guest
Poster
Private Message  Email 
нулевой Z-отчет с РРО    (Мар 19 2010 23:27   |  Last Modified on: Мар 22 2010 9:40  |  #6474) Цитировать
Сообщите пожайлуста если кто-то знает - должен ли сниматься  каждый день нулевой  Z-отчет с РРО, если кассовый аппарат не работал.Считается ли это нарушение???


Реклама партнеров
Реклама

Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: нулевой Z-отчет с РРО    (Мар 20 2010 11:37   |  Last Modified on: Мар 22 2010 9:40  |  #6479) Цитировать
=))


Romero79
Poster
Private Message  Email 
Re: нулевой Z-отчет с РРО    (Мар 22 2010 10:27   |  #6526) Цитировать
Сферу застосування РРО визначено ст. 1 Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.95 р. № 265/95-ВР (зі змінами та доповненнями). Відповідно до положень цієї статті суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг і проводять розрахункові операції, зобов'язані застосовувати РРО. 

Крім того, цим Законом установлено норму: «Щоденно друкувати на реєстраторах розрахункових операцій (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг)) фіскальні звітні чеки і забезпечувати їх зберігання в книгах обліку розрахункових операцій». 

Цього правила суб'єкту господарювання слід дотримуватися в усі робочі дні. Тобто зазначена норма враховує особливості роботи РРО, які повинні забезпечувати друкування таких звітів не пізніше ніж через 24 години після початку роботи. 

Інша справа, якщо підприємець не здійснює господарську діяльність у конкретні дні (вихідні, святкові), що підтверджується відповідним наказом по підприємству, то в такі дні реєстратори не застосовуються, тому відповідні звітні чеки не друкуються. 

Таким чином, у робочі дні приватного підприємця, незалежно від того, буде рух коштів у той день чи ні, РРО має бути обов'язково включеним для щоденного друку фіскального звітного чека, що є вимогою п. 9 ст. 3 Закону № 265/95-ВР. 




« Предыдущая тема  | Следующая тема »
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):


Форумы о бизнесе \ Налоги \ Вопросы \ нулевой Z-отчет с РРО (Author: Guest)