Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум


Сен 21 2020 (17:59)

Вопросы начинающих История моего бизнеса Поделись ошибками и успехами
Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Обмен опытом \ Вопросы начинающих \ ПФ отчетность! подскажите (Author: NaTaLiA)
Модератор: RAVEman
Ответить
Создать тему

ПФ отчетность! подскажитеNaTaLiA
Advanced
Private Message  Email 
ПФ отчетность! подскажите    (Янв 25 2010 19:06   |  #5050) Цитировать

как называется отчет в ПФ,для СПД физ.л на едином.Который необходимо сдать до  1 апреля года, следующего за отчетным

Найомных работников не имею(на даный момент не работаю).Единый плачу

Ето Додаток 26? 


Nata

Реклама партнеров
Реклама

Самбука
Poster
Private Message  Email 
Re: ПФ отчетность! подскажите    (Янв 26 2010 9:21   |  #5056) Цитировать
Отчет о начислении и уплате суммы страховых взносов на общеобязательное государственное пенсионное страхование (для частных предпринимателей – плательщиков единого или фиксированного налога) (Приложение 26)
Самбука
Poster
Private Message  Email 
Re: ПФ отчетность! подскажите    (Янв 26 2010 9:26   |  #5057) Цитировать

полезное письмо. к сведению плательщиков единого налога.

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ 

ЛИСТ 

від 16.03.2009 р. N 4323/03-30 

Пенсійний фонд України розглянув листа щодо подання звітності фізичними особами - підприємцями, які обрали особливий спосіб оподаткування (фіксований або єдиний податок), та здійснення ними доплати до мінімального страхового внеску і в порядку поставлених питань повідомляє. 

1. Фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування (фіксований податок, єдиний податок), річний звіт про нараховані та сплачені суми фіксованого розміру страхових внесків за формою згідно з додатком 26 до Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, яка затверджена постановою Правління Пенсійного фонду України 19.12.2003 N 21-1 та зареєстрована в Міністерстві юстиції України 16.01.2004 за N 64/8663 (далі - Інструкція), за 2008 рік не подають, оскільки фіксований розмір страхових внесків у зазначеному році законодавством не було встановлено. 

2. Згідно з Указом Президента України "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" органи Державного казначейства України перераховують до Пенсійного фонду 42 відсотки від сум єдиного податку. Суми, які надходять до бюджету Фонду внаслідок зазначеного розподілу, зараховуються в рахунок сплати страхових внесків фізичною особою - підприємцем на підставі наданих платником копій платіжних доручень про сплату зазначеного податку. 

Водночас повідомляємо, що згідно зі статтею 24 Закону страховий стаж для розрахунку розміру пенсії за віком обчислюється в місяцях, за які щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. 

Мінімальний страховий внесок визначається як добуток мінімального розміру заробітної плати на розмір страхового внеску, установленого законом. Так, у 2009 році мінімальний страховий внесок становить: за кожний місяць з 1 січня - 200,86 грн., з 1 квітня - 207,50 грн. з 1 липня - 209,16 грн., з 1 жовтня - 215,80 грн., з 1 грудня - 222,11 грн. 

Таким чином, у разі, якщо частина єдиного (42 %) або фіксованого (10 %) податків, що спрямовується до Пенсійного фонду України, менша ніж мінімальний страховий внесок, фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності для зарахування до страхового стажу відповідного періоду за бажанням можуть здійснити доплату до мінімального страхового внеску. 

Порядок здійснення такої доплати визначено у розділі 15 Інструкції. 

Згідно із зазначеним розділом Інструкції доплата до мінімального страхового внеску за неповний місяць роботи здійснюється застрахованою особою за її бажанням за даними персоніфікованого обліку за підсумками року або при виході застрахованої особи на пенсію за місцем проживання. В інших випадках стаж обчислюється за формулою, визначеною пунктом 3 статті 24 Закону. 

  

Заступник Голови правління 
В. Короневський 
NaTaLiA
Advanced
Private Message  Email 
Re: ПФ отчетность! подскажите    (Янв 26 2010 12:57   |  Last Modified on: Янв 26 2010 12:58  |  #5061) Цитировать
спасибо!

Nata

« Предыдущая тема  | Следующая тема »
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):


Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Обмен опытом \ Вопросы начинающих \ ПФ отчетность! подскажите (Author: NaTaLiA)