Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум

Сен 21 2018 (18:28)

Банки, кредиты Валюта, экспорт, импорт Юридические вопросы
Форумы о бизнесе \ Финансы \ Банки, кредиты \ Отримання грошей із закордону від юридичної особи (Author: Umka)
Модератор: RAVEman
Страницы:  [1]  2  следующая  последняя »  
Ответить
Создать тему

Отримання грошей із закордону від юридичної особи

Umka
Advanced
Private Message  Email 
Отримання грошей із закордону від юридичної особи    (Ноя 22 2009 18:20   |  Last Modified on: Ноя 22 2009 20:17  |  #3906) Цитировать
Для однієї іноземної компанії я виконую певну роботу, робота пов'язана із інтернет технологіями. Компанія хоче оплатити мені за мою роботу переводом грошей на мій рахунок  фізичної особи в іноземній валюті. Компанія хоче щоб я відправив її счет (invoice) в PDF форматі і реквізити свого банківського рахунку і вона зробить перевод. Але оскільки це рахується як комерційна діяльність то банк не видасть мені гроші які прийдуть на мій рахунок, а поверне їх назад оскільки я як фізична особа не можу вести комерційну діяльність і я немаю договору і акту виконаних робіт.

Також компанія до кінця року не готова підписувати контракт і інші документи зі мною якщо би я навіть і був СПД.

Таких проплат буде макс 2 або 3 до кінця 2009 року із настпуного року буде створюватися або СПД або ТОВ і співпраця буде відбуватися через договір.

Отже постає питання як можна законно отримати гроші із закордону від юридичної особи на рахунок фізичної особи?
Чи можна отримати гроші від іноземної компанії якщо вона в каже в призначенні платежу як "матеріальна допомога"?

Реклама партнеров
Реклама

finamac
Новенький
Private Message  Email 
Re: Отримання грошей із закордону від юридичної особи    (Ноя 22 2009 19:50   |  #3907) Цитировать
Законних способів наша держава ще не придумала, а запропонований Вами варіант є не законим.

Дрозофила
Poster
Private Message  Email 
Re: Отримання грошей із закордону від юридичної особи    (Ноя 22 2009 20:19   |  #3908) Цитировать

webmoney

moneygram

Чем вам не варианты?

Max
Новенький
Private Message  Email 
Re: Отримання грошей із закордону від юридичної особи    (Ноя 22 2009 21:15   |  #3915) Цитировать
Получал деньги от юр. лица из Америки через moneygram как физ лицо, когда ещё не было ФОП. Никаких проблем не было.
Спросите у фирмы, с которой сотрудничаете, смогут ли они обеспечить такой перевод ?

finamac
Новенький
Private Message  Email 
Re: Отримання грошей із закордону від юридичної особи    (Янв 13 2010 5:25   |  #4653) Цитировать
Ви повинні задеклакувати цей дохід як іноземний в річній декларації якщо ви взагалі її подаєте :).

Jagr
Poster
Private Message  Email 
Re: Re: Отримання грошей із закордону від юридичної особи    (Янв 13 2010 9:25   |  #4661) Цитировать
Ви повинні задеклакувати цей дохід як іноземний в річній декларації якщо ви взагалі її подаєте :).

задекларувати, це означає ще і податки сплатити? 15%?  так?

finamac
Новенький
Private Message  Email 
Re: Отримання грошей із закордону від юридичної особи    (Янв 13 2010 15:02   |  #4675) Цитировать
звичайно, після декларації вам мають виставити рахунок

Jagr
Poster
Private Message  Email 
Re: Отримання грошей із закордону від юридичної особи    (Янв 13 2010 15:19   |  #4676) Цитировать
я правильно понял, что подаем декларацию в налоговую и налоговая делает расчет и выставляет платежку. 15%?  так?

Jagr
Poster
Private Message  Email 
Re: Отримання грошей із закордону від юридичної особи    (Янв 13 2010 15:21   |  Last Modified on: Янв 13 2010 15:23  |  #4677) Цитировать
но если деньги получать через webmoney или moneygram, то  налоговая о них никак не узнает. значит можно в декларации не указывать эти суммы. и сохранить для себя 15%. 

так же?

И даже если на банковский счет поступают деньги ( меньше 10000 $),то банк налоговою также не уведомляет о поступлениях. Поэтому можно и в этом случае сэкономить. :)

finamac
Новенький
Private Message  Email 
Re: Отримання грошей із закордону від юридичної особи    (Янв 13 2010 15:49   |  #4679) Цитировать
Ви взагалі то про законність згадували више :)
Звичайно щоб з економити можна нічого не робити.
Десь недаввно на форумі чув трошки меншу суму: 5000$
Але також чув що різні банки по різному себе поводять (тобто і через менші суми можуть сповістити податкову). Серед ненадійних: Приват, Дельта та державні Укрексім...

Страницы:  [1]  2  следующая  последняя »   « Предыдущая тема  | Следующая тема »
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):

Форумы о бизнесе \ Финансы \ Банки, кредиты \ Отримання грошей із закордону від юридичної особи (Author: Umka)