Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум


Сен 29 2020 (0:55)

Банки, кредиты Валюта, экспорт, импорт Юридические вопросы
Форумы о бизнесе \ Финансы \ Юридические вопросы \ Кардінг (Author: slava196)
Модератор: RAVEman
Ответить
Создать тему

Кардінгslava196
Advanced
Private Message  Email 
Кардінг    (Авг 08 2020 7:49   |  #35016) Цитировать
Терміном кардінг (carding) називають шахрайські операції з платіжними картками (реквізитами карт), не схвалені власником картки. Кардінг включає в себе різні способи обману законних власників матеріальних засобів.

Олексій Сизов, начальник відділу з протидії шахрайству Центру прикладних систем безпеки "Інфосистеми Джет", виділяє три базових напрямки шахрайських дій:

Крадіжка або незаконне отримання картки - це або фізичний вплив на власника, або пошук уразливості в процесі видачі, доставки або оформлення банківського продукту і використання карти зловмисником.
Компрометація даних карти для подальшого виготовлення підробки. В першу чергу мова йде про копіювання даних магнітної смуги карти і крадіжці PIN-коду. Найбільш широко цей вид шахрайства був поширений до масового перекладу карт на чіпові технології. Сьогодні така схема зустрічається рідко, так як в Росії близько трьох років тому ввели заборону на випуск нечіпових карт, а майже по всьому світу діє Chip Liability Shift — обов'язок банку-еквайєра обслуговувати карту з чіпом саме по чіпу.
Компрометація реквізитів картки для здійснення операцій CNP (без присутності картки). Яскравий приклад-оплата покупок або послуг в Інтернеті.
Кінцева мета злочинців у всіх випадках-отримати доступ до грошей. Для реалізації своїх задумів шахраї винаходять досить хитрі схеми, нерідко користуючись довірливістю і неуважністю громадян. Один з популярних способів обвести навколо пальця власника карти - це фішинг.


Реклама партнеров
Реклама

masterstraff
Новенький
Private Message  Email 
Re: Кардінг    (Авг 08 2020 16:04   |  Last Modified on: Авг 08 2020 16:08  |  #35019) Цитировать
Кардери вирішили ризикнути і самостійно скористатися грошима на картах, зазвичай заходять в інтернет магазини і здійснюють покупки, скориставшись вкраденим номером та іншими атрибутами [ссылка] - и все, замовлення зроблено, гроші перераховані, залишилося тільки безпечно отримати посилку. Для цих цілей теж є великий арсенал всіляких прийомів.


« Предыдущая тема
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):


Форумы о бизнесе \ Финансы \ Юридические вопросы \ Кардінг (Author: slava196)