Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум

Июн 22 2018 (12:04)

Вопросы начинающих История моего бизнеса Поделись ошибками и успехами
Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Обмен опытом \ Вопросы начинающих \ Какие есть заморочки с налогообложением животноводства (Author: Irena1375)
Модератор: RAVEman
Ответить
Создать тему

Какие есть заморочки с налогообложением животноводства

Irena1375
Новенький
Private Message  Email 
Какие есть заморочки с налогообложением животноводства    (Сен 30 2009 19:21   |  #3284) Цитировать

У меня будет 4-6 свиноматок -- ЭТО уже малый бизнес???

Я никогда не была частным предпринимателем и не знаю как всё сделать законно.

Про оформление животноводства я нигде не чего не нашла, может на вашем форуме кто-нибудь подскажет как реально можно это всё сделать. Да и стоит ли оформляться, может слишком дорого обойдётся.

Реклама партнеров
Реклама

Romero79
Poster
Private Message  Email 
Re: Какие есть заморочки с налогообложением животноводства    (Окт 01 2009 9:18   |  #3297) Цитировать
По-моему с сельскохозяйственным производством в контексте налогообложения все очень даже хорошо. есть много льгот. Постараюсь уточнить и напишу.

Bablik
Poster
Private Message  Email 
Re: Какие есть заморочки с налогообложением животноводства    (Окт 05 2009 21:06   |  #3332) Цитировать

У меня будет 4-6 свиноматок -- ЭТО уже малый бизнес???

Я никогда не была частным предпринимателем и не знаю как всё сделать законно.

Про оформление животноводства я нигде не чего не нашла, может на вашем форуме кто-нибудь подскажет как реально можно это всё сделать. Да и стоит ли оформляться, может слишком дорого обойдётся.

если самому регистрироваться , то выйдет недорого. Но я бы посоветовал регистрироваться тогда, когда будет стабильный приличный заработок. Вот тогда легализируетесь.

А для начала можно выращивать свиней в качестве подсобного хозяйства. А самостоятельной при продаже на рынке - покупать патент.

Vavilov3
Advanced
Private Message  Email 
Re: Какие есть заморочки с налогообложением животноводства    (Апр 12 2010 15:34   |  #6740) Цитировать
на сколько я знаю с/х не облагается налогом...

prax
Advanced
Private Message  Email 
Re: Какие есть заморочки с налогообложением животноводства    (Апр 12 2010 17:50   |  #6744) Цитировать
є фіксований сільсько-господарський податок

prax
Advanced
Private Message  Email 
Re: Какие есть заморочки с налогообложением животноводства    (Апр 12 2010 17:52   |  #6745) Цитировать
Механізм справляння фіксованого сільськогосподарського податку (за текстом – ФСП), що сплачується сільськогосподарськими товаровиробниками, встановлено Законом «Про фіксований сільськогосподарський податок» від 17.12.98 р. № 320-XIV (зі змінами та доповненнями, за текстом – Закон № 320-XIV). Визначення платників ФСП та порядок їх податкової реєстрації наведено у ст. 2 цього Закону. 

Так, особи можуть бути зареєстровані платниками ФСП, якщо вони є сільськогосподарськими підприємствами різних організаційно-правових форм, передбачених законами України, – селянськими та іншими господарствами, що займаються виробництвом (вирощуванням), переробкою та збутом сільськогосподарської продукції, а також рибницькими, рибальськими та риболовецькими господарствами, які займаються розведенням, вирощуванням та виловом риби у внутрішніх водоймах (озерах, ставках та водосховищах), у яких сума, одержана від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки за попередній звітний (податковий) рік, перевищує 75 % загальної суми валового доходу. 

Тобто, по-перше, підприємство повинно мати статус сільськогосподарського виробника. 

По-друге, сума, одержана від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки за попередній звітний (податковий) рік, у загальній сумі валового доходу підприємства має перевищувати 75 %. 

По-третє, оскільки об'єктом оподаткування для платників ФСП є площа сільськогосподарських угідь, переданих сільськогосподарському товаровиробнику у власність або наданих йому в користування, то підприємство, яке бажає перейти на сплату ФСП, повинно мати земельні ділянки у власності або в користуванні, у тому числі на умовах оренди, та землі водного фонду, що використовуються рибницькими, рибальськими та риболовецькими господарствами для розведення, вирощування та вилову риби у внутрішніх водоймах (озерах, ставках та водосховищах). Земельні ділянки інших категорій, визначені ст. 19 Земельного кодексу України від 25.10.2001 р. № 2768-III (за текстом – Земельний кодекс), не є об'єктом оподаткування ФСП. 

« Предыдущая тема  | Следующая тема »
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):

Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Обмен опытом \ Вопросы начинающих \ Какие есть заморочки с налогообложением животноводства (Author: Irena1375)