Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум


\ Фев 26 2020 (17:43)

Ликбез Обмен опытом Идеи для бизнеса Бизнес-план Менеджмент и управление предприятием Персонал Полезное
Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Идеи для бизнеса \ Как Открыть Футбольную Школу (Author: Maklen)
Модератор: RAVEman
Ответить
Создать тему

Как Открыть Футбольную ШколуMaklen
Новенький
Private Message  Email 
Как Открыть Футбольную Школу    (Сен 20 2018 20:57   |  Last Modified on: Сен 20 2018 20:59  |  #30464) Цитировать

Майбутніх чемпіонів виховують з двох років!!!! Відкрий свою справу життя!!!

Усім добре відомо, що спорт – це життя, а діти – наше майбутнє!!! Ми хочемо бачити здорове, активне, розвинене і витривале покоління. З кожним роком фахівці відзначають зменшення кількості активно проведеного часу в дітей, погану екологію та неправильне харчування. Всі батьки хочуть бачити свою дитину здоровою і щасливою, тому зміцнювати імунітет малюка починають з раннього дитинства. І це вірно.

За 4 роки успішної роботи академії все більше батьків обирають ФАРР,адже ми маємо відмінну репутацію у багатьох містах України. Академії ФАРР працюють у Києві, Хмельницькому, Луцьку, Рівному, Херсоні, Львові, Миколаєві , Маріуполі . Все більше бажаючих відкрити футбольну школу у своєму місті, адже вже за 3-5 місяці роботи академії ви відшкодовуєте затрати і починаєте заробляти. Це бізнес ,що не потребує постійних вкладень, адже ми працюємо за власною методикою,що включає понад 10 тис. вправ. Ви отримуєте готовий матеріал і готуєте майбутніх футболістів .

Етапи відкриття прості, адже ми працюємо в Україні 4 роки і передаємо цей досвід тим, хто хоче мати прибутковий бізнес. Вам необхідно орендувати приміщення, оформити його за стандартами компанії, набрати персонал і все- починайте заробляти. Ми допомагаємо у навчанні працівникам, аби ви досягли максимальних результатів роботи. Конспекти занять у чіткій і послідовній формі передається тренерам, роботу яких підтримує також головний тренер у Києві. Відкрито вже 11 академій,що успішно працюють на території України , та ще 5 проектів на етапі запуску .

Футбол – це ідеальний спосіб спрямувати  активність дитини в правильне русло.  Це гра, де формуються та вдосконалюються не тільки фізичні якості, міцний імунітет, але і закладаються соціальні ази…Діти вчаться дружити, працювати в команді, виконувати поставлені завдання, виховують лідерські якості, розвивають дисципліну і реакцію.  Це приносить малюкам максимум користі для фізичного розвитку і отримання конкурентних переваг.

Сучасні батьки по-максимуму розвивають своїх дітей  і обирають ФАРР, адже саме тут діти отримують фізичний і соціально-психологічний розвиток.

Тому зробити футбольну школу справою життя стає актуальним бізнесом у наш час. Програма ФАРР включає понад 10тис. вправ, враховується індивідуальний підхід, власна ігрова методика розроблена професійними психологами та тренерами, затверджена професорами і докторами наук Федерації футболу Києва. Ми довго працювали над програмою,а тепер у багатьох містах бачимо результат роботи. Вам не потрібно створювати свій продукт – ми передаємо вам те,що дієво, що подобається дітям і батькам, що дає результат.

            ФАРР – це не тільки місце, де можна добре і весело провести час, виплеснути енергію, але і той куточок світу, де  дитині завжди буде комфортно. Тут любов до дітей і всебічне формування сплелися в єдину систему навчання: спорт, творчість, особистісне становлення, активне клубне життя.

ФАРР – це відомий бренд. Ви зможете заробляти на імені з високою оцінкою, всі етапи адаптації ми проходимо з вами і ви легко зможете заробляти через короткий проміжок часу.Реклама партнеров
Реклама

« Предыдущая тема  | Следующая тема »
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):


Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Идеи для бизнеса \ Как Открыть Футбольную Школу (Author: Maklen)