Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум


Сен 19 2018 (0:05)

Производство в Украине Торговля в Украине, экспорт и импорт Услуги в Украине Сельское хозяйство Украины Бизнес в Интернете Развитие бизнеса
Форумы о бизнесе \ Практика предпринимательства \ Услуги в Украине \ Обслуговування і ремонт обладнання малих підприємств. (Author: Konsultant)
Модератор: RAVEman
Ответить
Создать тему

Обслуговування і ремонт обладнання малих підприємств.Konsultant
Новенький
Private Message  Email 
Обслуговування і ремонт обладнання малих підприємств.    (Окт 30 2017 19:29   |  #28772) Цитировать
Пропоную на обговорення ідею по організації бізнесу з обслуговування і ремонту обладнання на малих підприємствах на умовах аутсорсінгу. 
Дана ідея виникла як результат багаторічних спостережень за станом справ з обслуговування і ремонтом технологічного обладнання на підприємствах малого бізнесу. А справи в цій області далеко не радісні. Переважно, такі фірмочки не можуть собі дозволити утримувати в штаті електрика і механіка, і тим більще, головного інженера.
Часто ці функції виконує який-небудь "дядя Вася", такий собі майстер на всі руки. В результаті- обслуговування як таке взагалі не проводиться, а ремонт (само собою, тільки аварійний), проводиться некваліфіковано і не якісно. Як наслідок- часті ремонти, що тягнуть за собою простої, швидке зношування обладнання і загальне зниження продуктивності і відповідно- доходу.
Картина вимальовується дуже сумна, особливо якщо врахувати, що більшість малих підприємств працюють на вживаному обладнанні з досить "пристойним" зносом на момент його придбання.
Я хочу зайнятися наданням послуг по обслуговуванню, плановому та аварійному ремонту технологічного обладнання а також повним інженерно-технічнічним супроводом малих підприємств (по аналогії з службами механіка та енергетика на підприємствах). Планується створеня необхідного запасу запчастин індивідуально для кожного підприємства-замовника, складання графіків ТО обладнання і його планового ремонту.

Цікавить думка форумчан щодо цієї ідеї. 


Реклама партнеров
Реклама

« Предыдущая тема  | Следующая тема »
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):


Форумы о бизнесе \ Практика предпринимательства \ Услуги в Украине \ Обслуговування і ремонт обладнання малих підприємств. (Author: Konsultant)