Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум

Дек 14 2018 (9:40)

Вопросы начинающих История моего бизнеса Поделись ошибками и успехами
Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Обмен опытом \ Вопросы начинающих \ Хочу розпочати виробництво грунтів(субстратів)для квітів (Author: Руслан)
Модератор: RAVEman
Ответить
Создать тему

Хочу розпочати виробництво грунтів(субстратів)для квітів

Руслан
Новенький
Private Message  Email 
Хочу розпочати виробництво грунтів(субстратів)для квітів    (Июл 28 2009 18:07   |  #2773) Цитировать
Добрий день!  Я є СПД ФО знаходжуся на єдиному податку, хочу розпочати виробництво грунтів(субстратів)для квітів.(в основу береться верховий торф, домішки, розфасовується в поліетиленові пакети з власним логотипом та реквізитами і реалізовується). Підкажіть будь-ласка, які необхідні для цього дозвола та документи?  Де я зможу взяти сертифікати на свою продукцію? ДЯКУЮ!!!

Реклама партнеров
Реклама

sasa84
Poster
Private Message  Email 
Re: Хочу розпочати виробництво грунтів(субстратів)для квітів    (Авг 04 2009 15:45   |  #2792) Цитировать

Якщо ви самі випускаєте продукцію,тобто ви виробник товару, то ви самі маєте право (але не обов"язок) видавати сертифікати якості на свою продукцію.

Щодо сертифікату відповідності, якщо ви маєте товар експортувати, то його обов"язково треба отримати. якщо ваш товар для внутрішнього ринку, то сертифікат відповідності - діло добровільне.

Дрозофила
Poster
Private Message  Email 
Re: Хочу розпочати виробництво грунтів(субстратів)для квітів    (Авг 04 2009 15:48   |  #2793) Цитировать
про дозволи та нормативні документи можна подивитись ось тут [ссылка]

Stefa
Poster
Private Message  Email 
Re: Хочу розпочати виробництво грунтів(субстратів)для квітів    (Авг 04 2009 15:50   |  #2794) Цитировать

о сертификатах качества здесь нормально написано [ссылка]

« Предыдущая тема  | Следующая тема »
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):

Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Обмен опытом \ Вопросы начинающих \ Хочу розпочати виробництво грунтів(субстратів)для квітів (Author: Руслан)