Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум


Июл 21 2018 (3:07)

Производство в Украине Торговля в Украине, экспорт и импорт Услуги в Украине Сельское хозяйство Украины Бизнес в Интернете Развитие бизнеса
Форумы о бизнесе \ Практика предпринимательства \ Услуги в Украине \ Опитування для власників будь-якого бізнесу (Author: Guest)
Модератор: RAVEman
Ответить
Создать тему

Опитування для власників будь-якого бізнесуGuest
Poster
Private Message  Email 
Опитування для власників будь-якого бізнесу    (Окт 13 2015 11:38   |  #26408) Цитировать
Я планую створити своє підприємство, яке є унікальним в Україні (може і в світі). Це запатентоване мною корисне рішення.
Компанія буде займатись охороною приватної власності за допомогою БПЛА (безпілотних літальних апаратів), обладнаних сучасним обладнанням. Кому цікаво, внизу буде посилання на презентацію (робив самотужки, тому якість не дуже).
Ми будемо проводити патрулювання через певний проміжок часу, а також реагувати на ситуації, що виникли на об'єкті охорони, завдяки встановленим датчикам та тривожній кнопці в приміщенні об'єкта охорони. 
Переваги безпілотника:
- може швидко добратись до об'єкту охорони (набагато швидше ніж існуючі групи швидкого реагування, котрі прибувають, як мінімум через хвилин 20, в залежності від різних умов і це факт, побачений на свої очі)
- прибувши до місця події, простежить за переміщенням правопорушника за допомогою встановлених приладів відеоспостереження, що передаватимуть відеосигнал в режимі реального часу та не дасть порушнику зникнути,
- весь процес спостереження може бути записаний і переданий для подальшого розслідування правоохоронним органам
Сама ідея нова, тому хотів би дізнатись у вас, чи зацікавитесь ви в такій послузі? 


Реклама партнеров
Реклама

Olemax
Advanced
Private Message  Email 
Re: Опитування для власників будь-якого бізнесу    (Окт 22 2015 19:01   |  #26446) Цитировать
Как только первые преступники столкнутся с БПЛА - начнут экипироваться чем-то для их нейтрализации, от огнестрела до банального наводчика помех. Есть ли у него какая-то защита?


« Предыдущая тема  | Следующая тема »
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):


Форумы о бизнесе \ Практика предпринимательства \ Услуги в Украине \ Опитування для власників будь-якого бізнесу (Author: Guest)