Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум

Дек 15 2018 (18:50)

Регистрация юридических и физических лиц
Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Ликбез \ Регистрация юридических и физических лиц \ Чи варто ставати приватним підприємцем? (Author: Guest)
Модератор: RAVEman
Ответить
Создать тему

Чи варто ставати приватним підприємцем?

Guest
Poster
Private Message  Email 
Чи варто ставати приватним підприємцем?    (Июн 13 2015 19:49   |  #26059) Цитировать
Доброго дня,мене цікавить таке питання. Мій керівник бажає оформити мене як приватного підприємця і офіційно взяти на роботу. Чому він так хоче, бо фірма неофіційно закуповує деревину для зимового опалення, а її потрібно показувати для звіту. Мене ж хочуть оформити як приватного підприємця по наданню послуг з опалення і нібито я й постачаю їх дровами (бо приватний підприємець не подає таку звітність). Всю бухгалтерію він бере на себе. Чи варто мені погодитись на таке? 

Реклама партнеров
Реклама

Romero79
Poster
Private Message  Email 
Re: Чи варто ставати приватним підприємцем?    (Июл 17 2015 12:03   |  #26130) Цитировать
та ніби все нормально, але  він не бере вас офіційно на роботу.
Ви самі по собі підприємець - сплачуєте податки і внески в Пенсійний фонд
Він сам по собі також підприємець. Він так як і Ви звітує у податкову і Пенсійний фонд, сплачує податки і внески в ПФ.

Тобто офіційно ви обидва виступаєте як рівноправні партнери .

Маєте між собою заключити договір про надання послуг і він по цьому договору платить вам гроші, з яких ви сплачуєте податки

VeilabriAnn
Advanced
Private Message  Email 
Re: Чи варто ставати приватним підприємцем?    (Окт 01 2015 20:37   |  #26289) Цитировать
Смотря какие у вас цели. Если вы обычный наемный работник, а не ФОП, то ответственности у вас меньше, конечно

Konstantin2016
Advanced
Private Message  Email 
Re: Чи варто ставати приватним підприємцем?    (Май 11 2016 15:03   |  #27026) Цитировать
Это смотря как вы договорились со своим руководителем...вам придется сдавать в налоговую все отчеты, а ваш руководитель снимет с себя большую долю ответственности...

Igor777
Новенький
Private Message  Email 
Re: Чи варто ставати приватним підприємцем?    (Май 26 2016 17:35   |  #27103) Цитировать
В таком сложном положении страны как сейчас тяжело представить

« Предыдущая тема  | Следующая тема »
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):

Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Ликбез \ Регистрация юридических и физических лиц \ Чи варто ставати приватним підприємцем? (Author: Guest)