Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум

Сен 24 2018 (5:01)

Производство в Украине Торговля в Украине, экспорт и импорт Услуги в Украине Сельское хозяйство Украины Бизнес в Интернете Развитие бизнеса
Форумы о бизнесе \ Практика предпринимательства \ Производство в Украине \ Буфет пологовому будинку що краще там продавати ? (Author: Guest)
Модератор: RAVEman
Ответить
Создать тему

Буфет пологовому будинку що краще там продавати ?

Guest
Poster
Private Message  Email 
Буфет пологовому будинку що краще там продавати ?    (Янв 28 2015 23:54   |  #25725) Цитировать
Вечір добрий всім,вмене є  буфет в пологовому будинку я туди скільки вже впер товару і молочку і випіку і каву і морожено і  чаї різні і разні там капучіни ітд і шиколдадки-канфетки-піченія-і соки і мін водуі чіпси дуже дуже багто різного ще хочу наліто квасову установку поставити но щось там мені здається нефатає но неможу поняти що чи моглиб ви підсказати мені щоб було там вигідно продавати  ??

Реклама партнеров
Реклама

Edison
Poster
Private Message  Email 
Re: Буфет пологовому будинку що краще там продавати ?    (Янв 29 2015 16:31   |  #25730) Цитировать
микроволновку і продавати гарячі бутерброди
або випічку розігрівати - запах піде по всіх поверхах.
Відбою не буде від клієнтів.

А також рекомендую продавати подарункові набори - цукерки, квіти, іграшки!!!!

Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Буфет пологовому будинку що краще там продавати ?    (Янв 30 2015 21:03   |  #25732) Цитировать
Мікроволновка є давно і випічка  і конфети а от квітів немає і їх же потрібно якося сохраняти щоб неповяли, а нащод іграшок потрібно подумати буде дякую за відповідь, пишіть ще хто що думає що там булоб непогано продавати?? 

sairus
Poster
Private Message  Email 
Re: Буфет пологовому будинку що краще там продавати ?    (Фев 10 2015 17:20   |  #25749) Цитировать
а у вас є пару столиків? можна посидіти попити каву? легенька музика?

Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Буфет пологовому будинку що краще там продавати ?    (Фев 15 2015 16:55   |  #25758) Цитировать
таке є ))), я ще думаю безкоштовний вай фай поставити та телевізора прикрутити настіні, поставити акваріума ну щоб так сказати домашня обстановка була ))), толкайте будь ласка ідеї вкого які є будемо обговорювати і реалізовати їх ))щоб забацати супер пупер буфет у роддомі)))

notebody
Новенький
Private Message  Email 
Re: Буфет пологовому будинку що краще там продавати ?    (Фев 16 2015 2:26   |  #25759) Цитировать
Вай Фай потрібна штука, я думаю - це обовязково повинно бути!

notebody.ru  - МУТИ БИЗНЕС 

« Предыдущая тема  | Следующая тема »
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):

Форумы о бизнесе \ Практика предпринимательства \ Производство в Украине \ Буфет пологовому будинку що краще там продавати ? (Author: Guest)