Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум

Июн 24 2018 (21:46)

Регистрация юридических и физических лиц
Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Ликбез \ Регистрация юридических и физических лиц \ Який вид діяльності обрати? (Author: Guest)
Модератор: RAVEman
Ответить
Создать тему

Який вид діяльності обрати?

Guest
Poster
Private Message  Email 
Який вид діяльності обрати?    (Ноя 08 2014 21:04   |  #25428) Цитировать
хочу зайнятися діяльністю оптової торгівлі.Тобто хочу купувати товар на ринках за готівку, та продавати юридичним фірмам,гуртівням,супермаркетам і тому подібне, сплачуючи ПДВ. Думаю над ФОП 3групи. Потрібно щоб з поточного рахунку можна було б знімати готівку і знову купляти на оптових ринках товар. Яку групу фіз особи обрати і код Кведу?

Реклама партнеров
Реклама

p-script
Advanced
Private Message  Email 
Re: Який вид діяльності обрати?    (Ноя 10 2014 21:50   |  #25439) Цитировать
ФОП на єдиному податку 3 группа
з рахунку гроші можна знімати вільно

вид діяльності - оптова та роздрібна торгівля

Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Який вид діяльності обрати?    (Мар 21 2018 11:24   |  #29295) Цитировать
Доброго дня. Який КВЕД обрати, якщо планую залучати клієнтів до компанії, яка веде торгівлю на біржі, до банків та страхових компаній.  © [ссылка]
Доброго дня. Який КВЕД обрати, якщо планую залучати клієнтів до компанії, яка веде торгівлю на біржі, до банків та страхових компаній.  © [ссылка]

Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Який вид діяльності обрати?    (Мар 21 2018 11:26   |  #29296) Цитировать
Планую залучати клієнтів до фінансових компаній з метою іх подальшого обслуговування там (в фінансовій компанії). Винагороду мені виплачуватиме фінансова організація. Підкажіть, будь ласка, який КВЕД найбільше відповідає такій діяльності.

« Предыдущая тема  | Следующая тема »
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):

Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Ликбез \ Регистрация юридических и физических лиц \ Який вид діяльності обрати? (Author: Guest)