Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум

Июл 16 2018 (3:46)

Производство в Украине Торговля в Украине, экспорт и импорт Услуги в Украине Сельское хозяйство Украины Бизнес в Интернете Развитие бизнеса
Форумы о бизнесе \ Практика предпринимательства \ Производство в Украине \ Чи можна надавати такі послуги ??? (Author: Guest)
Модератор: RAVEman
Ответить
Создать тему

Чи можна надавати такі послуги ???

Guest
Poster
Private Message  Email 
Чи можна надавати такі послуги ???    (Сен 07 2014 18:44   |  #25247) Цитировать
День добрий всім, я підключився до одного із наших операторів Українських і мені коштує телефонувати 30 коп на яможу розмовляти без обмежень без зєднання на Київ, я вирішив  надавати послуги по тел дзвінкам людям подати обяву тіпа хто хоче зателефонувати на Кийв на стаціонарний номер за ціною 1 за хв або менше бо всі остальні опратори беруть 2.60 і більше, чи нада мені якісь документи брати чи просто обяву подати хото хоче тей нехай і звоне ???

Реклама партнеров
Реклама

Alorian
Poster
Private Message  Email 
Re: Чи можна надавати такі послуги ???    (Сен 08 2014 22:10   |  #25248) Цитировать
це залежить від того чи ви легально хочете працювати
Якщо не легально, то ніякі документи не треба.
А якзо все по закону - то документів багато треба - починаючи від державної реєстрації....

Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Чи можна надавати такі послуги ???    (Сен 08 2014 23:18   |  #25249) Цитировать
Ну я от рекламу там тіпа подам хто хоче зателефонувати туда то і туда за такой то ціной то можуть жеш і товаріщі прийти зробити і оштрафувати чи нетак ???:-):-)

Дрозофила
Poster
Private Message  Email 
Re: Чи можна надавати такі послуги ???    (Сен 11 2014 10:53   |  #25258) Цитировать
можуть, але нескоро
Вы встигнете нормально заробити :)

Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Чи можна надавати такі послуги ???    (Сен 11 2014 14:05   |  #25259) Цитировать
То ви щитаєте це нормальна ідея яку я подав і на якій можна заробити, бо шото сомніваюся трохи в ній чи будуть люди ходити???

Vitaliy-Sh
Advanced
Private Message  Email 
Re: Чи можна надавати такі послуги ???    (Сен 21 2014 23:03   |  #25271) Цитировать
треба пробувати. Тим більше, що великих грошей ви в цю справу не вкладаєте.
то чому б не спробувати?

« Предыдущая тема  | Следующая тема »
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):

Форумы о бизнесе \ Практика предпринимательства \ Производство в Украине \ Чи можна надавати такі послуги ??? (Author: Guest)