Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум

Янв 19 2018 (17:29)

Производство в Украине Торговля в Украине, экспорт и импорт Услуги в Украине Сельское хозяйство Украины Бизнес в Интернете Развитие бизнеса
Форумы о бизнесе \ Практика предпринимательства \ Производство в Украине \ Продаж косметики ???? (Author: Guest)
Модератор: RAVEman
Ответить
Создать тему

Продаж косметики ????

Guest
Poster
Private Message  Email 
Продаж косметики ????    (Июл 02 2014 7:44   |  #24996) Цитировать
День добрий всім, таке запитання у мене довас люди підскажіть хто знає як краще збільшити продаж косметики оптом ціни нездорові менші чм унас в місті даже нанаших оптових от я і хочу продавати в пнашому місті, потрібно якось зробити так щом унас в місті про неї всі узнали може сайт заклипати може рекламу зробити я даже думаю найняти з досвідом роботи щоб ходив по пп, фоп ітд продавав підскажіть будь ласка як краще зробити????

Реклама партнеров
Реклама

Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Продаж косметики ????    (Июл 02 2014 7:46   |  #24997) Цитировать
День добрий всім, таке запитання у мене довас люди підскажіть хто знає як краще збільшити продаж косметики оптом ціни нездорові менші чм унас в місті даже нанаших оптових от я і хочу продавати в пнашому місті, потрібно якось зробити так щом унас в місті про неї всі узнали може сайт заклипати може рекламу зробити я даже думаю найняти з досвідом роботи щоб ходив по пп, фоп ітд продавав підскажіть будь ласка як краще зробити????
Найти торгового щоб продавав:-):-):-)

molodec
Advanced
Private Message  Email 
Re: Продаж косметики ????    (Июл 02 2014 12:31   |  #25003) Цитировать
1. запустіть рекламу в соцмережах - зараз ВСІ сидять там
2. найдіть толкового торгового агента
3. запустіть гарну акцію

Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Продаж косметики ????    (Июл 02 2014 14:46   |  #25005) Цитировать
Дякую за допмогогу, може ще вкогося єть ідеї поповоду цієї теми,вибачаюся за помилки:-):-):-)хто читає:-):-):-)

Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Продаж косметики ????    (Июл 02 2014 14:57   |  #25007) Цитировать
Вмене єще запитання дова люди а як правильно нараховувати зарплату торговому( поставити невелику ставку і проценти чи зразу напроценти і наякі проценити краще ставити) ?????:-)

Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Продаж косметики ????    (Июл 03 2014 10:09   |  #25011) Цитировать
якщо давати ставку, то дохід у Вас не буде рости.
Я своїх ставлю лише на відсотки!
Відсотки немалі - 20%
Але люди стараються заробити більше. То і я таким чином більше заробляю

Але у кожного своя ситуація.

Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Продаж косметики ????    (Июл 03 2014 13:54   |  #25017) Цитировать
Дякую вам за інформацію , якщо ще хтось щось може написати поцій темі будь ласка пишіть:-):-):-)

Барбариска771
Новенький
Private Message  Email 
Re: Продаж косметики ????    (Авг 13 2014 9:53   |  Last Modified on: Авг 18 2014 16:45  |  #25196) Цитировать
Я хочу перевести через кордон косметику для продажу на території України, почала гуглити дану інормацію, однак знайшла компанію , яка пише, що потрібна якась реєстрація та дозволи. Чи так це?

vizigot
Advanced
Private Message  Email 
Re: Продаж косметики ????    (Авг 13 2014 21:59   |  #25197) Цитировать
а як хоч називається косметика і чийого вона виробництва?

kpuk
Poster
Private Message  Email 
Re: Re: Продаж косметики ????    (Авг 18 2014 16:46   |  #25211) Цитировать
Я хочу перевести через кордон косметику для продажу на території України, почала гуглити дану інормацію, однак знайшла компанію , яка пише, що потрібна якась реєстрація та дозволи. Чи так це?
большие партии будете перевозить?

« Предыдущая тема  | Следующая тема »
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):

Форумы о бизнесе \ Практика предпринимательства \ Производство в Украине \ Продаж косметики ???? (Author: Guest)