Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум

Янв 20 2018 (11:16)

Регистрация юридических и физических лиц
Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Ликбез \ Регистрация юридических и физических лиц \ Реєстрація фізичної особи-підприємця (Author: Guest)
Модератор: RAVEman
Ответить
Создать тему

Реєстрація фізичної особи-підприємця

Guest
Poster
Private Message  Email 
Реєстрація фізичної особи-підприємця    (Апр 13 2013 14:32   |  #22909) Цитировать
Хочу займатись дрібною торгівлею, не знаю чи піде справа, реєструватись як фізична особа-підприємець поки не хочу, а раптом не получиться.Як мені бути? Чи є якась реєстрація тимчасова, чи може якось по- іншому називається?

Реклама партнеров
Реклама

vsalyi
Poster
Private Message  Email 
Re: Реєстрація фізичної особи-підприємця    (Апр 14 2013 22:21   |  #22916) Цитировать
За пару місяців Вас ніхто не зловить. Так що можно трохи попрацювати без реєстрації.
Почнете отримувати стабільний дохід, тоді і зареєструєтесь.
\Тимчасовох реєстрації не існує. :)

Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Реєстрація фізичної особи-підприємця    (Дек 09 2016 8:48   |  #27784) Цитировать
на цю тему анонсувала матеріали газета "Все про бухоблік", але анонс так і залишився анонсом. Де ми тільки не шукали: і в газеті, і на сайті! Але.... нічого...Щось мені не подобається таке ставлення до передплатників!

« Предыдущая тема  | Следующая тема »
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):

Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Ликбез \ Регистрация юридических и физических лиц \ Реєстрація фізичної особи-підприємця (Author: Guest)