Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум

Сен 23 2018 (15:20)

Налоги юридических лиц Налоги физических лиц Регистрация Вопросы Льготы
Форумы о бизнесе \ Налоги \ Регистрация \ Закриття Приватного Підприємства (Author: Вячеслав 10)
Модератор: RAVEman
Ответить
Создать тему

Закриття Приватного Підприємства

Вячеслав 10
Новенький
Private Message  Email 
Закриття Приватного Підприємства    (Сен 20 2012 10:42   |  #20992) Цитировать
Як закрити пп якщо я являюсь засновником, директором, бухгалтером, найманих працівників немає, нульовий звіт здаю вже другий рік.

Реклама партнеров
Реклама

kpuk
Poster
Private Message  Email 
Re: Закриття Приватного Підприємства    (Сен 22 2012 20:16   |  Last Modified on: Сен 22 2012 20:20  |  #21014) Цитировать
Треба починати з держрєєстратора.
Потім в податкову - вони перевірку мають робити. Потім пенсійний фонд

Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Закриття Приватного Підприємства    (Июл 05 2013 11:33   |  #23416) Цитировать
В мене склалася неприємна ситуація: я 4 місяці назад зареєструвався пп на єдиному податку. Але протягом всього часу ніякої діяльності не здійснював і надалі не бажаю, так як з бізнесом нічого не виходить. Мені можна анулювати пп і чи обовязково сплачувати 230 грн./міс. єдиного податку і 400 грн./міс. в пенсійний фонд?

auStern
Advanced
Private Message  Email 
Re: Закриття Приватного Підприємства    (Июл 05 2013 15:10   |  #23417) Цитировать
Законний шлях лише один - сплатити податки і внески в ПФ , а потім закритися.
Якщо не ясно як піде бізнес, треба починати з загальної системи. Там якщо немає доходу - не треба платити податки і внески в ПФ.
А на єдиному податку платити треба у будь-якому випадку.

Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Закриття Приватного Підприємства    (Июл 05 2013 18:27   |  #23418) Цитировать
Навіть якщо офіційно не працюєш або на мінімальній зарплаті?

Самбука
Poster
Private Message  Email 
Re: Закриття Приватного Підприємства    (Июл 07 2013 23:38   |  #23424) Цитировать
такі закони. на єдиному податку маєте завжди платити - чи є дохід чи немає.

« Предыдущая тема  | Следующая тема »
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):

Форумы о бизнесе \ Налоги \ Регистрация \ Закриття Приватного Підприємства (Author: Вячеслав 10)