Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум


Сен 26 2018 (14:30)

Ликбез Обмен опытом Идеи для бизнеса Бизнес-план Менеджмент и управление предприятием Персонал Полезное
Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Обмен опытом \ питання Пенсійного? (Author: Guest)
Модератор: RAVEman
Ответить
Создать тему

питання Пенсійного?



Guest
Poster
Private Message  Email 
питання Пенсійного?    (Май 30 2012 19:22   |  #19949) Цитировать
Якщо підприємець на єдиному податку, зараз не займається підприємництвом, як зробити щоб той час не платити пенсійне, чи можливо таке, бо податок в 109.40 грн., ше терпимо, но 379 грн.,пенсійного то закруто. ПІДКАЖІТЬ


Реклама партнеров
Реклама

Lana
Advanced
Private Message  Email 
Re: питання Пенсійного?    (Май 31 2012 12:00   |  #19972) Цитировать
Єдиний варіант - подати до 15-го червня заяву про відмову від спрощеної системи з 3-го кварталу. І вже починаючи з липня у звітності проставляти нулі - відповідно не треба буде нічого сплачувати. А за попередні місяці таки доведеться заплатити - державу не цікавлять наші проблемі і відсутність доходу...

Jagr
Poster
Private Message  Email 
Re: питання Пенсійного?    (Май 31 2012 14:23   |  #19977) Цитировать
Эдиний законний вихід: перехід на загальну систему і подача  нульової звітності.
ТОді не треба ні податку платити , ні ЄСВ.
Але на спрощену можна переходити раз в рік. Врахуйте це, коли почнете заробляти і захочете на єдиний податок перейти.


Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Re: питання Пенсійного?    (Июн 07 2012 17:51   |  #20047) Цитировать
Єдиний варіант - подати до 15-го червня заяву про відмову від спрощеної системи з 3-го кварталу. І вже починаючи з липня у звітності проставляти нулі - відповідно не треба буде нічого сплачувати. А за попередні місяці таки доведеться заплатити - державу не цікавлять наші проблемі і відсутність доходу...
Обов"язково до 15-го червня, чи можна наприклад до 15-го липня?


vsalyi
Poster
Private Message  Email 
Re: питання Пенсійного?    (Июн 07 2012 19:37   |  #20050) Цитировать
не пізніше 15 днів до початку квартала.


Lana
Advanced
Private Message  Email 
Re: питання Пенсійного?    (Июн 07 2012 22:46   |  #20052) Цитировать
Маленьке уточнення:
"Відповідно до п.п. 1 п. 2 статті 298  Податкового кодексу України зі змінами та доповненнями для відмови від спрощеної системи оподаткування суб'єкт господарювання не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу (року) подає до органу державної податкової служби заяву."
Тобто до до 20-го березня, до 20-го червня, до 20-го вересня чи до 20-го грудня.

jukov
Advanced
Private Message  Email 
Re: питання Пенсійного?    (Июн 19 2012 20:12   |  #20203) Цитировать
Боже... какие там деньги воруются...


« Предыдущая тема  | Следующая тема »
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):


Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Обмен опытом \ питання Пенсійного? (Author: Guest)