Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум


Май 22 2018 (20:57)

Вопросы начинающих История моего бизнеса Поделись ошибками и успехами
Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Обмен опытом \ Вопросы начинающих \ Вопрос к профессионалам. (Author: НЕплательщик)
Модератор: RAVEman
Ответить
Создать тему

Вопрос к профессионалам.



НЕплательщик
Новенький
Private Message  Email 
Вопрос к профессионалам.    (Мар 28 2012 14:03   |  #19158) Цитировать

 ООО планирует закупить ТОВАР в Китае и продать в Казахстане. БЕЗ ВВОЗА НА ТАМОЖЕННУЮ ТЕРРИТОРИЮ УКРАИНЫ. Как уплачиваются налоги с таких операции???

Пожалуйста,без флуда. Благодарю за ваш отзыв.



Реклама партнеров
Реклама

svet
Poster
Private Message  Email 
Re: Вопрос к профессионалам.    (Мар 28 2012 15:34   |  Last Modified on: Мар 28 2012 15:37  |  #19166) Цитировать
Податковий кодекс:

Стаття 185. Визначення об'єкта оподаткування



185.1. Об'єктом оподаткування є операції платників податку з:

а) постачання товарів, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до статті 186 цього Кодексу, у тому числі операції з передачі права власності на об'єкти застави позичальнику (кредитору), на товари, що передаються на умовах товарного кредиту, а також з передачі об'єкта фінансового лізингу в користування лізингоотримувачу/орендарю;

б) постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до статті 186 цього Кодексу;

в) ввезення товарів (супутніх послуг) на митну територію України в митному режимі імпорту або реімпорту (далі - імпорт);

г) вивезення товарів (супутніх послуг) у митному режимі експорту або реекспорту (далі - експорт);

ґ) з метою оподаткування цим податком до експорту також прирівнюється постачання товарів (супутніх послуг), які перебувають у вільному обігу на території України, до митного режиму магазину безмитної торгівлі, митного складу або спеціальної митної зони, створених згідно з положеннями глав 35 - 37 Митного кодексу України;

д) з метою оподаткування цим податком до імпорту також прирівнюється постачання товарів (супутніх послуг) з-під митного режиму магазину безмитної торгівлі, митного складу або спеціальної митної зони, створених згідно з положеннями глав 35 - 37 Митного кодексу України, для їх подальшого вільного обігу на території України;

е) постачання послуг з міжнародних перевезень пасажирів і багажу та вантажів залізничним, автомобільним, морським і річковим та авіаційним транспортом.


186.1. Місцем постачання товарів є:

а) фактичне місцезнаходження товарів на момент їх постачання (крім випадків, передбачених у підпунктах "б" і "в" цього пункту);

б) місце, де товари перебувають на час початку їх перевезення або пересилання, у разі якщо товари перевозяться або пересилаються продавцем, покупцем чи третьою особою;

в) місце, де провадиться складання, монтаж чи встановлення, у разі якщо товари складаються, монтуються або встановлюються (з випробуванням чи без нього) продавцем або від його імені.

186.1.1. Якщо постачання товарів здійснюється для споживання на борту морських та повітряних суден або у поїздах на ділянці пасажирського перевезення, що здійснюється в межах митної території України, місцем постачання вважається пункт відправлення пасажирського транспортного засобу.

Ділянкою пасажирського перевезення, що здійснюється в межах митної території України, вважається ділянка, на якій відбувається таке перевезення без зупинок за межами митної території України між пунктом відправлення та пунктом прибуття пасажирського транспортного засобу.

Пункт відправлення пасажирського транспортного засобу - перший пункт посадки пасажирів у межах митної території України, у разі потреби - після зупинки за межами митної території України.

Пункт прибуття транспортного засобу на митній території України - останній пункт на митній території України для посадки/висадки пасажирів на митній території України.




НЕплательщик
Новенький
Private Message  Email 
Re: Re: Вопрос к профессионалам.    (Мар 28 2012 16:18   |  #19169) Цитировать
Податковий кодекс:

Стаття 185. Визначення об'єкта оподаткування



185.1. Об'єктом оподаткування є операції платників податку з:

а) постачання товарів, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до статті 186 цього Кодексу, у тому числі операції з передачі права власності на об'єкти застави позичальнику (кредитору), на товари, що передаються на умовах товарного кредиту, а також з передачі об'єкта фінансового лізингу в користування лізингоотримувачу/орендарю;

б) постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до статті 186 цього Кодексу;

в) ввезення товарів (супутніх послуг) на митну територію України в митному режимі імпорту або реімпорту (далі - імпорт);

г) вивезення товарів (супутніх послуг) у митному режимі експорту або реекспорту (далі - експорт);

ґ) з метою оподаткування цим податком до експорту також прирівнюється постачання товарів (супутніх послуг), які перебувають у вільному обігу на території України, до митного режиму магазину безмитної торгівлі, митного складу або спеціальної митної зони, створених згідно з положеннями глав 35 - 37 Митного кодексу України;

д) з метою оподаткування цим податком до імпорту також прирівнюється постачання товарів (супутніх послуг) з-під митного режиму магазину безмитної торгівлі, митного складу або спеціальної митної зони, створених згідно з положеннями глав 35 - 37 Митного кодексу України, для їх подальшого вільного обігу на території України;

е) постачання послуг з міжнародних перевезень пасажирів і багажу та вантажів залізничним, автомобільним, морським і річковим та авіаційним транспортом.


186.1. Місцем постачання товарів є:

а) фактичне місцезнаходження товарів на момент їх постачання (крім випадків, передбачених у підпунктах "б" і "в" цього пункту);

б) місце, де товари перебувають на час початку їх перевезення або пересилання, у разі якщо товари перевозяться або пересилаються продавцем, покупцем чи третьою особою;

в) місце, де провадиться складання, монтаж чи встановлення, у разі якщо товари складаються, монтуються або встановлюються (з випробуванням чи без нього) продавцем або від його імені.

186.1.1. Якщо постачання товарів здійснюється для споживання на борту морських та повітряних суден або у поїздах на ділянці пасажирського перевезення, що здійснюється в межах митної території України, місцем постачання вважається пункт відправлення пасажирського транспортного засобу.

Ділянкою пасажирського перевезення, що здійснюється в межах митної території України, вважається ділянка, на якій відбувається таке перевезення без зупинок за межами митної території України між пунктом відправлення та пунктом прибуття пасажирського транспортного засобу.

Пункт відправлення пасажирського транспортного засобу - перший пункт посадки пасажирів у межах митної території України, у разі потреби - після зупинки за межами митної території України.

Пункт прибуття транспортного засобу на митній території України - останній пункт на митній території України для посадки/висадки пасажирів на митній території України.


Огромное спасибо! Только я не понял, может ткнете меня носом, где именно написано, про товар не Украинского производства , не ввозится на таможенную территорию Украины??? И реализуется за пределами Украины???


svet
Poster
Private Message  Email 
Re: Вопрос к профессионалам.    (Мар 28 2012 21:03   |  #19174) Цитировать
Об'єктом оподаткування є операції платників податку з постачання товарів, місце постачання яких розташоване на митній території України.

Це означає, що податок треба платити при умові, що ви постачаєте товари на митну територію України. У п 186.1 написано, що таке "митна територія України." 


НЕплательщик
Новенький
Private Message  Email 
Re: Re: Вопрос к профессионалам.    (Мар 29 2012 9:20   |  #19181) Цитировать
Об'єктом оподаткування є операції платників податку з постачання товарів, місце постачання яких розташоване на митній території України.

Це означає, що податок треба платити при умові, що ви постачаєте товари на митну територію України. У п 186.1 написано, що таке "митна територія України." 

Таким образом, если я не ввожу на Украину, то налоги не буду оплачивать в Украине!?

Конечно же оплачивать придется в Казахстане, а прибыль полученную, после оплат всех платежей, как-то легализовывать в Украине...

Интересно, если в Казахстане налог на прибыль всего 10 процентов, а в Украине 20%. Не возниклет ли ситуация, что надо доплатить разницу в эти   10 % ???





Stefa
Poster
Private Message  Email 
Re: Вопрос к профессионалам.    (Мар 29 2012 12:25   |  #19185) Цитировать
Надо посмотреть договор с Казахстаном про "уникнення подвійного оподаткування".


НЕплательщик
Новенький
Private Message  Email 
Re: Re: Вопрос к профессионалам.    (Мар 29 2012 15:15   |  #19191) Цитировать
Надо посмотреть договор с Казахстаном про "уникнення подвійного оподаткування".
Вообщем-то со всеми странами СНГ такой договор был, если за начало этого года наши "наимудрейшие из наимудрейших" не испортили отношении с Казахстаном... 


Виктор Алексеенко
Advanced
Private Message  Email 
Re: Вопрос к профессионалам.    (Июл 08 2012 12:26   |  #20386) Цитировать
Простите за глупый вопрос, но кто и как испортил эти "отношения"


Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Вопрос к профессионалам.    (Авг 10 2012 16:42   |  #20715) Цитировать
Если у вас нет офиц. представительства в Казахстане, то налог на прибыль платите  в Украине (Конвенция Украина-Казахстан)


« Предыдущая тема  | Следующая тема »
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):


Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Обмен опытом \ Вопросы начинающих \ Вопрос к профессионалам. (Author: НЕплательщик)