Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум


Авг 15 2018 (1:07)

Налоги юридических лиц Налоги физических лиц Регистрация Вопросы Льготы
Форумы о бизнесе \ Налоги \ Вопросы \ Z отчёт в 0ч. 00мин. (Author: Guest)
Модератор: RAVEman
Ответить
Создать тему

Z отчёт в 0ч. 00мин.



Guest
Poster
Private Message  Email 
Z отчёт в 0ч. 00мин.    (Мар 17 2012 20:56   |  #18999) Цитировать
Ответьте пожалуйста!
Если Z отчёт был составлен ровно в 0ч. 00мин. будет ли это считаться нарушением влекущим за собой штраф?


Реклама партнеров
Реклама

terlimbombom
Advanced
Private Message  Email 
Re: Z отчёт в 0ч. 00мин.    (Мар 19 2012 8:55   |  #19013) Цитировать
Є такий лист-роз"яснення ДПАУ від 06.07.2009 р. N 14083/7/23-7017/572


2.2.7. При цілодобовому режимі роботи, коли необхідно знімати Z-звіт?

Відповідно до п. 9 ст. 3 Закону України від 6 липня 1995 року N 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", із змінами та доповненнями, суб'єкти підприємницької діяльності, що здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів), при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов'язані щоденно друкувати на реєстраторах розрахункових операцій (за винятком автоматів з продажу товарів (послуг) фіскальні звітні чеки і забезпечувати їх зберігання в книгах обліку розрахункових операцій.

Таким чином, якщо об'єкт торгівлі працює цілодобово то фіскальні звітні чеки, відповідно до вимог закону, повинні роздруковуватися щодоби.

Тобто неважливо коли зробили звіт, аби раз на день. При цілодобовій роботі.


« Предыдущая тема  | Следующая тема »
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):


Форумы о бизнесе \ Налоги \ Вопросы \ Z отчёт в 0ч. 00мин. (Author: Guest)