Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум

Янв 23 2018 (13:45)

Регистрация юридических и физических лиц
Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Ликбез \ Регистрация юридических и физических лиц \ З якого моменту я повинен сплачувати податки? (Author: Guest)
Модератор: RAVEman
Ответить
Создать тему

З якого моменту я повинен сплачувати податки?

Guest
Poster
Private Message  Email 
З якого моменту я повинен сплачувати податки?    (Янв 25 2012 11:05   |  #18072) Цитировать
Доброго дня, я сьогодні зареєструвався в Державному Відділі Реєстрації як фізична особа-підприємець, але в податкову і пенсійний не ходив. Протягом якого періоду я повинен стати на облік в податковій і пенсійному фонді і з якого моменту я повинен сплачувати податки?  Чи передбачені штрафні санкції за те, що я довго не реєструвався в податковій та пенсійному? 

Реклама партнеров
Реклама

zeedorff
Poster
Private Message  Email 
Re: З якого моменту я повинен сплачувати податки?    (Янв 25 2012 14:08   |  #18077) Цитировать

Вам тільки здається, що ві не стали на облік в податковій. Реєстратор надає щодня бази даних до ПІ і до податкової. Тому про вас там вже знають.

І чому ви не спішите йти до податкової? Все одно податки і звітність треба подавати і платити з дня реєстрації.

gir71
Advanced
Private Message  Email 
Re: З якого моменту я повинен сплачувати податки?    (Янв 25 2012 14:10   |  #18078) Цитировать

За неподачу звітності є штраф.

Краще йдіть в податкову і виберіть собі систему оподаткування. Бо з єдиним податком ви можете запізнитись.

Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: З якого моменту я повинен сплачувати податки?    (Янв 25 2012 14:17   |  #18080) Цитировать
Велике дякую за відповіді, фактично я вже був у податковій, але меня там сказали щоб я прийшов через тиждень. А як з пенсійним фондом?

kpuk
Poster
Private Message  Email 
Re: З якого моменту я повинен сплачувати податки?    (Янв 25 2012 22:32   |  #18097) Цитировать
сьогодні був останній день коли приймали заяви на єдиний податок на цей квартал.
Хоча, можливо, ви як новостворений можете і в наступні дні сходити. Уточніть.

Bablik
Poster
Private Message  Email 
Re: З якого моменту я повинен сплачувати податки?    (Янв 25 2012 22:34   |  #18098) Цитировать
Треба в управлінні статистики взяти довідку і занести її в ПФ. Там вам скажуть на які рахунки і скільки ви маєте платити. Але ви вже маєте їм сказати на якій системі оподаткування ви знаходитесь.

« Предыдущая тема  | Следующая тема »
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):

Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Ликбез \ Регистрация юридических и физических лиц \ З якого моменту я повинен сплачувати податки? (Author: Guest)