Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум

Дек 18 2017 (3:07)

Банки, кредиты Валюта, экспорт, импорт Юридические вопросы
Форумы о бизнесе \ Финансы \ Юридические вопросы \ Відкриття декількох рахунків для СПД (Author: Guest)
Модератор: RAVEman
Ответить
Создать тему

Відкриття декількох рахунків для СПД

Guest
Poster
Private Message  Email 
Відкриття декількох рахунків для СПД    (Окт 02 2011 13:26   |  #16387) Цитировать

Доброго дня!

Я працюю як СПД-ФОП і відповідно вже має відкритий розрахунковий рахунок. Стикнувся з ситуацією, коли один з моїх контагентів працюватиме зі мною лише за умови наявності у мене розрахункового рахунку в іншому банку.

Чи можу я відкрити ще один розрахунковий рахунок в іншому банку? Здається, я читав, що СПД може мати лише один розрахунковий рахунок, і дуже не хочу відпомавлятися від співпраці з теперешнім банком.

Дякую за відповідь

Реклама партнеров
Реклама

molodec
Advanced
Private Message  Email 
Re: Відкриття декількох рахунків для СПД    (Окт 03 2011 10:43   |  #16403) Цитировать
Підприємець може відкривати безліч рахунків в різних банках

videoman
Poster
Private Message  Email 
Re: Відкриття декількох рахунків для СПД    (Окт 03 2011 11:15   |  #16406) Цитировать

Відкривати рахунки можна у будь-якому банку. Читайте :

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Правління Національного банку України
від 12 листопада 2003 р. N 492 

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
17 грудня 2003 р. за N 1172/8493 

Інструкція 
про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах

Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Відкриття декількох рахунків для СПД    (Окт 03 2011 15:14   |  #16417) Цитировать
Дуже вдячний за відповіді!

« Предыдущая тема  | Следующая тема »
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):

Форумы о бизнесе \ Финансы \ Юридические вопросы \ Відкриття декількох рахунків для СПД (Author: Guest)