Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум


Июл 17 2019 (3:32)

Регистрация юридических и физических лиц
Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Ликбез \ Регистрация юридических и физических лиц \ Увеличение числа собствеников ЧП, взаимозачет требований (Author: lora)
Модератор: RAVEman
Ответить
Создать тему

Увеличение числа собствеников ЧП, взаимозачет требованийlora
Новенький
Private Message  Email 
Увеличение числа собствеников ЧП, взаимозачет требований     (Сен 05 2011 13:50   |  #16045) Цитировать

Доброго времени суток, форумчане. Прошу поделиться опытом или соображениями на счет следующего:

1) возможность увеличить число собственников уже существующего ЧП. 

2) возможность провести взаимозачет однородных требований между предприятием и собственником: увеличение статутного капитала  - возврат финпомощи собственнику, если суммы одинаковы.

Благодарю за помощь.Реклама партнеров
Реклама

Princesso4ka
Poster
Private Message  Email 
Re: Увеличение числа собствеников ЧП, взаимозачет требований     (Сен 05 2011 16:07   |  #16048) Цитировать

Відповідь на друге питання шукайте у Господарському кодексі України:

Стаття 86. Вклади учасників та засновників господарського товариства 

1. Вкладами учасників та засновників господарського товариства можуть бути будинки, споруди, обладнання та інші матеріальні цінності, цінні папери, права користування землею, водою та іншими природними ресурсами, будинками, спорудами, а також інші майнові права (включаючи майнові права на об'єкти інтелектуальної власності), кошти, в тому числі в іноземній валюті. 

2. Вклад, оцінений у гривнях, становить частку учасника та засновника у статутному капіталі товариства. Порядок оцінки вкладів визначається в установчих документах господарського товариства, якщо інше не передбачено законом. 

3. Забороняється використовувати для формування статутного (складеного) капіталу товариства бюджетні кошти, кошти, одержані в кредит та під заставу, векселі, майно державних (комунальних) підприємств, яке відповідно до закону (рішення органу місцевого самоврядування) не підлягає приватизації, та майно, що перебуває в оперативному управлінні бюджетних установ, якщо інше не передбачено законом. Фінансовий стан засновників - юридичних осіб щодо їх спроможності здійснити відповідні внески до статутного капіталу господарського товариства у випадках, передбачених законом, має бути перевірений незалежним аудитором (аудиторською організацією) у встановленому порядку, а майновий стан засновників - громадян має бути підтверджений довідкою органу державної податкової служби про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію), завіреною відповідним податковим органом. 
JustMakeIt
Poster
Private Message  Email 
Re: Увеличение числа собствеников ЧП, взаимозачет требований     (Сен 05 2011 17:29   |  #16051) Цитировать
Порядок создания и деятельности частных предприятий, в том числе порядок выбытия и вхождения новых учредителей (участников) частного предприятия, должен быть прописан в уставе частного предприятия. 
Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Увеличение числа собствеников ЧП, взаимозачет требований     (Сен 06 2011 10:06   |  #16072) Цитировать
Princesso4ka, эта статья касается обществ, а меня интересует частное предприятие


Princesso4ka
Poster
Private Message  Email 
Re: Увеличение числа собствеников ЧП, взаимозачет требований     (Сен 06 2011 11:03   |  #16073) Цитировать
Спеціального закону, яким би регулювалась діяльність приватних підприємств, немає. Тобто всі питання організації та діяльності приватних підприємств слід вирішувати виходячи з загальних норм Цивільного кодексу України та ГКУ, інших законів. 

Відповідно до частини третьої статті 62 ГКУ підприємство, якщо інше не встановлено законом, діє на підставі статуту. Отже, зважаючи на відсутність в законі спеціальної вказівки щодо приватних підприємств, можна зробити висновок, що єдиним і обов'язковим для даного виду підприємств установчим документом є статут, який за своїм змістом повинен відповідати загальним вимогам, передбаченим частиною четвертою статті 57 ГКУ, а саме - містити відомості про найменування суб'єкта господарювання, мету і предмет діяльності, розмір і порядок утворення статутного капіталу та інших фондів, порядок розподілу прибутків і збитків, про органи управління і контролю, їх компетенцію, про умови реорганізації та ліквідації суб'єкта господарювання, а також інші відомості, пов'язані з особливостями організаційної форми суб'єкта господарювання, передбачені законодавством. Статут може містити й інші відомості, що не суперечать законодавству. 
Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Увеличение числа собствеников ЧП, взаимозачет требований     (Сен 06 2011 11:45   |  #16074) Цитировать
Princesso4ka, абсолютно с вами согласна...что собственник прописал в уставе касаемо порядка формирования капитала, так последний и формируется. Остается дело за малым - убедить регистратора, что в данном случае не применяется, так называемая, аналогия закона :)


Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Увеличение числа собствеников ЧП, взаимозачет требований     (Сен 06 2011 12:04   |  #16075) Цитировать
[ссылка]  -  Правове становище приватних підприємств


« Предыдущая тема  | Следующая тема »
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):


Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Ликбез \ Регистрация юридических и физических лиц \ Увеличение числа собствеников ЧП, взаимозачет требований (Author: lora)