Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум

Дек 15 2017 (14:12)

Ликбез Обмен опытом Идеи для бизнеса Бизнес-план Менеджмент и управление предприятием Персонал Полезное
Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Обмен опытом \ Дитячий одяг (Author: Guest)
Модератор: RAVEman
Страницы:  « первая  предыдущая  1  2  3  4  [5]  
Ответить
Создать тему

Дитячий одяг

Янка
Новенький
Private Message  Email 
Re: Дитячий одяг    (Июл 05 2012 12:07   |  #20328) Цитировать
щоб зареєструватися як ФОП треба багато часу і біганини?

Реклама партнеров
Реклама

zenver
Poster
Private Message  Email 
Re: Дитячий одяг    (Июл 05 2012 19:10   |  #20334) Цитировать
ЄСВ - єдиний соціальний внесок. Для платників єдиного податку зараз десь 400 грн в місяць

ФОП - реєстрація в мене зайняла одну годину. Правда довідку в управлінні статистики робили пару днів. І потім ще в Пенсійний фонд і податкову зайти. Ну типу 3 дня по дві години.
Зараз це просто

Янка
Новенький
Private Message  Email 
Re: Дитячий одяг    (Июл 05 2012 21:49   |  #20337) Цитировать
Ще хочу уточнити, тобто щомісяця оплачую 400грн. і усе з документами гаразд, оплачувати зможу сама на якийсь рахунок чи потрібен бухгалтер, чи потрібно буде ще якісь звіти здавати. 
І ще цікавить таке, цього тиждня ходжу по базарі і бачу що там людей менше ніж завжди, от і виручки я так розумію менші набагато, це повязано з періодом відпусток (усі повиїжали відпочивати, або на села) чи це через жару нестерпну .

zenver
Poster
Private Message  Email 
Re: Дитячий одяг    (Июл 06 2012 11:01   |  #20341) Цитировать
Це ще до вересня буде таке затишшя.

Единій податок по 1-2 групам - фіксована сума. У кожному місті вона своя. Але не бульше ніж 200 грн.

ЄСВ - для єдинщиків однаковий - близько 400 грн.

Бухгалтера єдинщику не треба. Треба вести книгу доходів - це елементарно. І раз в квартал подавати декларацію - тоже елементарно.

Rewind
Advanced
Private Message  Email 
Re: Дитячий одяг    (Июл 07 2012 18:24   |  #20355) Цитировать
Ожиотаж всегда был и будет на детскую одежду. Сентябрь тут не при чем. Как раз детская одежда славится высокой скоростью оборота.

Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Re: Дитячий одяг    (Сен 01 2012 22:13   |  #20855) Цитировать
А що якщо для початку замовити товар через інтернет (я під час декрету займалася СП у інтернет-магазинах) різний недорогий дитячий трикотаж (пижами, майки,трусики, водолазки, футболки,шорти, бодіки, повзунки...) і почати з тим торгувати, а згодом (за два-три тижд. чи за місяць) поїхати у хмельницьк/чернівці і розширити асортимент (купити напр. різні дит.костюмчики, джинсики...).
Взагалі що порадите з чого краще розпочати для початку (бо все таки думаю з того трикотажу розпочати), бо стартового капіталу маю мінімальну суму 4-5тис.грн., оренда буде приблизно 800-1000грн., + на товар для початку 3000-4000грн,+щодені оплати за ринок, продавати буду сама, чи того буде достатньо?
товар в обороті (в палатці) повинен бути не менше як 25000-30000 грн. з меншою тяжко буде виходити.

Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Дитячий одяг    (Июл 16 2013 18:07   |  #23460) Цитировать
підкажіть, будь ласка, як продавати європейський одяг? як там із документами? точніше де їх брати? потрібен сертифікат якості і накладні - я правильно розумію?

p-script
Advanced
Private Message  Email 
Re: Дитячий одяг    (Июл 17 2013 22:44   |  Last Modified on: Июл 17 2013 22:51  |  #23469) Цитировать
сертифікати потрібні лише на дитячий асортимент
 документи треба ті, що підтверджують походження товара.

Страницы:  « первая  предыдущая  1  2  3  4  [5]   « Предыдущая тема  | Следующая тема »
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):

Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Обмен опытом \ Дитячий одяг (Author: Guest)