Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум

Дек 18 2017 (8:59)

Ликбез Обмен опытом Идеи для бизнеса Бизнес-план Менеджмент и управление предприятием Персонал Полезное
Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Обмен опытом \ Дитячий одяг (Author: Guest)
Модератор: RAVEman
Страницы:  « первая  предыдущая  1  2  3  [4]  5  следующая  последняя »  
Ответить
Создать тему

Дитячий одяг

Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Дитячий одяг    (Июл 03 2012 17:18   |  #20309) Цитировать
А що якщо для початку замовити товар через інтернет (я під час декрету займалася СП у інтернет-магазинах) різний недорогий дитячий трикотаж (пижами, майки,трусики, водолазки, футболки,шорти, бодіки, повзунки...) і почати з тим торгувати, а згодом (за два-три тижд. чи за місяць) поїхати у хмельницьк/чернівці і розширити асортимент (купити напр. різні дит.костюмчики, джинсики...).
Взагалі що порадите з чого краще розпочати для початку (бо все таки думаю з того трикотажу розпочати), бо стартового капіталу маю мінімальну суму 4-5тис.грн., оренда буде приблизно 800-1000грн., + на товар для початку 3000-4000грн,+щодені оплати за ринок, продавати буду сама, чи того буде достатньо?

Реклама партнеров
Реклама

Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Дитячий одяг    (Июл 03 2012 19:48   |  #20310) Цитировать
Для початку може і достатньо. Треба гарно вивчити ринок: які ціни, що користується попитом, який товар відсутній. Доследження обов"язково треба.

Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Дитячий одяг    (Июл 03 2012 23:07   |  #20311) Цитировать
А що б порадили, які товари найбільше купують і незалежуються (думаю для новонароджених і по сезонно літом-майка+шорти, зима-комплекти зимові....).
Ідею про відкриття торг.точки/лотка на ринку виношую вже рік (ось тепер дитина почала ходити нормально у садочок), тому ринок за той час вже вивчила достатньо.

SmilerOff
Poster
Private Message  Email 
Re: Дитячий одяг    (Июл 04 2012 17:46   |  #20313) Цитировать
Для новонародженых добре ідуть всі речі. Та и для старших діток одяг не залежується.
Просто діти ростуть швидко - мусиш постійно щось докуповувати.

Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Дитячий одяг    (Июл 04 2012 17:47   |  #20314) Цитировать
На дитячий одяг треба сертифікати ! Не забувайте про це.

Янка
Новенький
Private Message  Email 
Re: Дитячий одяг    (Июл 04 2012 20:50   |  #20316) Цитировать
Сертефікат на товари які замовлятиму через інтернет будуть (вони скидають по ел.пошті, чи ті сертефікати повині мати мокру печатку?), а от коли буду купувати речі у хмельн. чи чернів., то незнаю чи там вони дають сертифікати.

Янка
Новенький
Private Message  Email 
Re: Дитячий одяг    (Июл 04 2012 21:20   |  #20317) Цитировать
Ще цікавить мене таке питанячко, якщо для початку просто розкласти свій товар на столику і під парасолькою, скільки тоді платити???, щоб стати так на ринку зі столиком потрібно іти до адміністрації дозвіл питати чи просто стаєш і торгуєш???
але у нас на ринку таких столиків вже є досить багато (і з дисками, і з окулярами, ну і з дит.одягом, з іграшками...) то там земля мабуть вже уся розпреділена між тими продавцями., про таку ідею торгувати на столику подумала тому що там якраз він розрахований на недуже велику кількість товару (бо думаю на 3000-4000тис.грн. товару буде маловато щоб заповнити весь кіоск/будку..), ну і по ціні думаю вигідніше ніж оренда кіоска.

zenver
Poster
Private Message  Email 
Re: Дитячий одяг    (Июл 05 2012 10:06   |  #20324) Цитировать
Зараз всі ринки взяті в оренду, або знаходяться у чиїйсь власності. Тому все одно треба йти до адміністрації ринку - а то вони самі прийдуть і тоді буде гірше.

А що до податкової , то для такої торгівлі тр еба зареєструватися у держреєстратора як ФОП ( як підприємець), а у податковій вибрати єдиний податок першої групи. Там маленький податок, ну і ще ЕСВ треба платити.

Bablik
Poster
Private Message  Email 
Re: Re: Дитячий одяг    (Июл 05 2012 10:07   |  #20325) Цитировать
Сертефікат на товари які замовлятиму через інтернет будуть (вони скидають по ел.пошті, чи ті сертефікати повині мати мокру печатку?), а от коли буду купувати речі у хмельн. чи чернів., то незнаю чи там вони дають сертифікати.
На оптових ринках майже не дають сертифікатів. Будете торгувати на власний ризик.

Янка
Новенький
Private Message  Email 
Re: Дитячий одяг    (Июл 05 2012 12:06   |  #20327) Цитировать
що таке ЕСВ?

Страницы:  « первая  предыдущая  1  2  3  [4]  5  следующая  последняя »   « Предыдущая тема  | Следующая тема »
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):

Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Обмен опытом \ Дитячий одяг (Author: Guest)