Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум


Апр 23 2018 (22:17)

Налоги юридических лиц Налоги физических лиц Регистрация Вопросы Льготы
Форумы о бизнесе \ Налоги \ Налоги юридических лиц \ Регистрирую ТОВ на єдиному 10% (Author: Умочка)
Модератор: RAVEman
Страницы:  [1]  2  следующая  последняя »  
Ответить
Создать тему

Регистрирую ТОВ на єдиному 10%



Умочка
Новенький
Private Message  Email 
Регистрирую ТОВ на єдиному 10%    (Апр 12 2011 21:27   |  #13572) Цитировать
Підкажіть, будь-ласка, скільки не перечитала тем на форумі так і не зрозуміла, що і як:
Зараз завершується реєстрація ТОВ на єдиному 10% податку. Які мої дії далі?
знаю, що потрібно здавати звіт в податковій про єдиний податок раз на квартал, до якого числа?і сплата теж раз у квартал? якщо діяльність ще не ведеться, чи можу я подати лист до податкової, щоб не подавати звіт? чи можна такий лист віднести і в ПФУ?
Також питання щодо суми єдиного соціального внеску. Незрозуміло як вона розраховується? (знаходила різні %%).
Якщо до штату плануємо зарахувати 3 працівника: 2 з яких є засновниками ТОВ, як тоді з податком на дохід фізичної особи?
Підсумуємо, те що я знаю: треба здавати Звіт про єдиний податок, статистику, звіт до ПФУ та про податок з дох фіз осіб...я нічого не забула?
Наперед дякую і вибачаюсь за, можливо, елементарні запитання, але коли треба швидко і ніколи не мав справи з "єдиним", то важко.



Реклама партнеров
Реклама

Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Регистрирую ТОВ на єдиному 10%    (Апр 12 2011 23:15   |  #13576) Цитировать

Присоединяюсь к вопросу. Тоже на этом же этапе. Только  Частное предприятие на 10%. Разницы вроде нет по отчетности и налогам? И еще можно вопросик? Какой учет у единщиков ЮЛ:  налоговый и бухгалтерский?

Спасибо.



defuzz
Advanced
Private Message  Email 
Re: Регистрирую ТОВ на єдиному 10%    (Апр 13 2011 9:42   |  #13580) Цитировать

[ссылка]  - вот здесь большая статья о едином налоге для юридических лиц. Пока что по единому в связи с принятием налогового кодекса практически ничего не поменялось.

Надеюсь, что статья будет полезной.



kxk
Poster
Private Message  Email 
Re: Регистрирую ТОВ на єдиному 10%    (Апр 13 2011 9:54   |  #13581) Цитировать
Після реєстрації у держреєстратора треба прийти в податкову і на писати заяву, щоб взяли на облік. Це зараз обов’язково треба робити. Якщо вирішите стати платником єдиного податку, то про перехід на єдиний податок треба також відразу писати заяву.

Якщо діяльність не ведеться, то вам скоріше за все не дозволять бути на єдиному податку. Прийдеться бути на загальній системі.
Якщо доходу немає, то звітність все одно необхідно подавати, навіть якщо вона нульова. Листи тепер не проходять.
Щомісячний звіт про доходи ( як податковий агент), 1дф по найманих працівниках що кварталу.




Garfial
Advanced
Private Message  Email 
Re: Регистрирую ТОВ на єдиному 10%    (Апр 13 2011 9:56   |  #13582) Цитировать
Юридические лица должны вести как налоговый учет так и бухгалтерський. :(


Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Регистрирую ТОВ на єдиному 10%    (Апр 13 2011 10:14   |  #13587) Цитировать
якщо ТОВ, що не здійснює діяльність та не має інших об'єктів оподаткування, наприклад, для плати за землю чи екологічного податку (в т. ч. з урахуванням п. 250.9 ПКУ), воно складає та подає до податкового органу наступну звітність:

– декларацію з податку на прибуток підприємства – для платників на загальній системі оподаткування;

– розрахунок сплати єдиного податку суб'єктом малого підприємництва – юридичною особою – для платників єдиного податку за ставкою 10 % або 6 %;

– декларацію з податку на додану вартість – для платників податку на додану вартість;

– податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків, а також сум нарахованого та утриманого з них податку – для податкових агентів з податку на доходи фізичних осіб;

– податкову декларацію з податку на доходи фізичних осіб – для податкових агентів з податку на доходи фізичних осіб.




Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Re: Регистрирую ТОВ на єдиному 10%    (Апр 13 2011 10:21   |  #13588) Цитировать
"якщо ТОВ, що не здійснює діяльність та не має інших об'єктів оподаткування, наприклад, для плати за землю чи екологічного податку (в т. ч. з урахуванням п. 250.9 ПКУ), воно складає та подає до податкового органу наступну звітність:

– декларацію з податку на прибуток підприємства – для платників на загальній системі оподаткування;

– розрахунок сплати єдиного податку суб'єктом малого підприємництва – юридичною особою – для платників єдиного податку за ставкою 10 % або 6 %;

– декларацію з податку на додану вартість – для платників податку на додану вартість;

– податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків, а також сум нарахованого та утриманого з них податку – для податкових агентів з податку на доходи фізичних осіб;

– податкову декларацію з податку на доходи фізичних осіб – для податкових агентів з податку на доходи фізичних осіб."
Прохання було вказати звіти, які потрібно здавати ТОВ на ЄДИНОМУ 10% податку, а не на загальній основі. бо коли все в купу, то важко орієнтуватися!
І ще таке: чим відрізняються податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків, а також сум нарахованого та утриманого з них податку – для податкових агентів з податку на доходи фізичних осіб від податкової декларацію з податку на доходи фізичних осіб – для податкових агентів з податку на доходи фізичних осіб




Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Регистрирую ТОВ на єдиному 10%    (Апр 13 2011 10:57   |  #13590) Цитировать

Просто треба не звертати увагу на першу декларацію. І буде ось так для вас:


– розрахунок сплати єдиного податку суб'єктом малого підприємництва – юридичною особою – для платників єдиного податку за ставкою 10 % або 6 %;

– декларацію з податку на додану вартість – для платників податку на додану вартість;

– податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків, а також сум нарахованого та утриманого з них податку – для податкових агентів з податку на доходи фізичних осіб;

– податкову декларацію з податку на доходи фізичних осіб – для податкових агентів з податку на доходи фізичних осіб.

Тепер зрозуміло? :)



Sonitta
Poster
Private Message  Email 
Re: Re: Re: Регистрирую ТОВ на єдиному 10%    (Апр 13 2011 11:02   |  #13591) Цитировать

І ще таке: чим відрізняються податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків, а також сум нарахованого та утриманого з них податку – для податкових агентів з податку на доходи фізичних осіб від податкової декларацію з податку на доходи фізичних осіб – для податкових агентів з податку на доходи фізичних осіб


Це зовсім різні форми. Розрахунок – це форма 1ДФ, подається щоквартально. А декларація з ПДФО подається щомісячно. Подивіться на їх форму і побачите різницю.


Умочка
Новенький
Private Message  Email 
Re: Регистрирую ТОВ на єдиному 10%    (Апр 13 2011 11:18   |  #13592) Цитировать
і їх обидві потрібно подавати для ТОВ на єдиних 10%???
А ще питання таке, якщо 2 директора є його засновниками як розібратися з ПДФО.як я розумію, що зі заробітної плати воно вже утримуваметься, а от з дивідендів? 15% чи інша ставка?
Дякую


Страницы:  [1]  2  следующая  последняя »   « Предыдущая тема  | Следующая тема »
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):


Форумы о бизнесе \ Налоги \ Налоги юридических лиц \ Регистрирую ТОВ на єдиному 10% (Author: Умочка)