Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум


Июл 17 2019 (3:49)

Налоги юридических лиц Налоги физических лиц Регистрация Вопросы Льготы
Форумы о бизнесе \ Налоги \ Вопросы \ Помогите сдать отчет в пенсионный!!! (Author: Guest)
Модератор: RAVEman
Ответить
Создать тему

Помогите сдать отчет в пенсионный!!!Guest
Poster
Private Message  Email 
Помогите сдать отчет в пенсионный!!!    (Мар 30 2011 12:55   |  #13254) Цитировать

Вчера была в налоговой, зашла в киоск с канцелярией, попросила бланки отчетности для пенсионного!? Так мне столько "додатков" дали + их "продовження"!? А сегодня мне знакомая сказала, что нужен только "додаток 5" + его "продовження" и еще копии квитанций об уплате налогов. Подскажите, что сдавать! Завтра последний день!!!

P/S: Я на единомРеклама партнеров
Реклама

Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Помогите сдать отчет в пенсионный!!!    (Мар 30 2011 14:37   |  Last Modified on: Мар 30 2011 14:38  |  #13262) Цитировать
Звітність платників єдиного соціального внеску. 

Обов'язок звітувати платників єдиного внеску перш за все передбачено пунктом 4 частини 2 статті 6 Закону № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування». Для цього звітність подають до територіального органу ПФУ у строки, в порядку та за формою, установленими цим Фондом за погодженням з відповідними фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування та Державним комітетом статистики України. 

Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування затверджено постановою правління Пенсійного фонду України від 8 жовтня 2010 року № 22-2 (далі – Порядок № 22-2). У додатку 4 до цього Порядку наведено форму Звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до органів Пенсійного фонду України (далі – Звіт). Згідно з пунктом 2.1 Порядку № 22-2 Звіт подається до органів ПФУ особисто фізичною особою, страхувальником або відповідальною особою фізичної особи чи страхувальника за місцем узяття на облік в органах цього Фонду. 

Звіт має подаватися або в електронній формі, згідно з Порядком подання звітів до Пенсійного фонду України в електронній формі, затвердженим постановою правління Пенсійного фонду України від 19 квітня 2007 року № 7-7, або в паперовій формі, яка завірена підписом керівника страхувальника та скріплена печаткою (за наявності), до якої додається електронна форма Звіту на електронних носіях інформації. Однак якщо кількість застрахованих осіб страхувальника не перевищує п'яти, Звіт на паперових носіях дозволено подавати без електронної форми (п. 2.2 Порядку № 22-2). 

Згідно з пунктом 3.1 Порядку № 22-2 роботодавці-страхувальники мають подавати Звіт щомісяця не пізніше 20 числа місяця, що настає за базовим звітним періодом. Якщо ж останній день строку подання Звіту припадає на вихідний, святковий чи інший неробочий день, то останнім днем подання Звіту вважається перший після нього робочий день (п. 2.15 Порядку № 22-2).
Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Помогите сдать отчет в пенсионный!!!    (Мар 30 2011 14:41   |  Last Modified on: Мар 30 2011 14:41  |  #13263) Цитировать
Подання звітності  до Пенсійного Фонду

За підсумками року підприємці, які не перебувають на єдиному та фіксованому податку, подають до органів Пенсійного фонду України звіт за місцем взяття на облік (до 1 квітня наступного за звітним року), за формою згідно з додатком 5 до Порядку № 26-1 "Про порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованих внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування органам Пенсійного фонду України". Звіт за найманих працівників підприємці-роботодавці подають щомісяця до 20 числа за формою відповідно до додатку 4 до Порядку № 26-1. 
Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Помогите сдать отчет в пенсионный!!!    (Мар 30 2011 15:18   |  #13265) Цитировать
Фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування (фіксований або єдиний податок) та доплачують суми страхових внесків таким чином, щоб загальна сума сплачених коштів за відповідний місяць була не меншою, ніж мінімальний страховий внесок, за період до 1 липня 2010 року заповнюють два додатки до Порядку N 26-1. У таблиці 2 додатка 5 до Порядку N 26-1 зазначають розмір установленого страхового внеску, а в додатку 6 до Порядку N 26-1 - суми доплат до мінімального страхового внеску.

Фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування (фіксований або єдиний податок) та відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (у редакції Закону України від 08.07.2010 р. N 2461-VI) сплачують страхові внески у розмірі, який визначається ними самостійно та сума якого з урахуванням частини фіксованого або єдиного податку, що перерахована до Пенсійного фонду України, становить не менше мінімального розміру страхового внеску за кожен місяць, за період після 1 липня 2010 року зазначають розмір такого визначеного страхового внеску в таблиці 2 додатка 5 до Порядку N 26-1.
Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Помогите сдать отчет в пенсионный!!!    (Мар 30 2011 15:25   |  #13269) Цитировать
За вырезки из статей огромное спасибо! Но я из них ничего не понимаю! Сдавать нужно только Додаток 5 и копии про оплату единого? Есть ли ссылочка на его заполнения?


Valeo
Poster
Private Message  Email 
Re: Помогите сдать отчет в пенсионный!!!    (Мар 30 2011 16:38   |  Last Modified on: Мар 30 2011 16:40  |  #13271) Цитировать

Тільки додаток №5

Заповнити його не складно. В неті не бачив заповненої форми.« Предыдущая тема  | Следующая тема »
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):


Форумы о бизнесе \ Налоги \ Вопросы \ Помогите сдать отчет в пенсионный!!! (Author: Guest)