Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум

Сен 24 2018 (10:39)

Регистрация юридических и физических лиц
Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Ликбез \ Регистрация юридических и физических лиц \ Перерегистрация ЧП (Author: Mahoyni)
Модератор: RAVEman
Ответить
Создать тему

Перерегистрация ЧП

Mahoyni
Новенький
Private Message  Email 
Перерегистрация ЧП    (Мар 04 2009 12:02   |  #1269) Цитировать

Здравствуйте,помогите найти образец решения учредителя ЧП на передачу прав на ЧП новому  учредителю

Реклама партнеров
Реклама

happy-joker
Advanced
Private Message  Email 
Re: Перерегистрация ЧП    (Мар 04 2009 20:59   |  #1273) Цитировать
Не решение , а заявление о передаче прав новому учредителю.Такое заявление составляет нотариус, учредитель только подписывает

molodec
Advanced
Private Message  Email 
Re: Перерегистрация ЧП    (Мар 04 2009 21:06   |  #1274) Цитировать
В этом случае нужно заявление нотариальное. "Я , такой-то, передаю корпоративные права на ЧП "Божий одуванчик" Иванову И. И. на основании договора купли-продажи."Хороший нотариус обычно помогает правильно составить. Тем более вам это заявление нужно нести  госрегистратору.

svetl
Poster
Private Message  Email 
Re: Перерегистрация ЧП    (Мар 05 2009 9:35   |  #1275) Цитировать

Можливо вам стане у нагоді наступний лист:

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА 

ЛИСТ 

від 24.05.2007 р. N 3742 

Про документ про передачу права засновника (учасника) іншій особі 

На <...> лист <...> щодо надання роз'яснення деяких норм законодавства, в межах компетенції, повідомляємо наступне. 

Відповідно до частини третьої статті 29 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" (далі - Закон), у разі внесення змін до установчих документів, які пов'язані із зміною складу засновників (учасників), додатково подається або копія рішення про вихід юридичної особи із складу засновників (учасників), завірена в установленому порядку, або нотаріально посвідчена копія заяви фізичної особи про вихід зі складу засновників (учасників), або нотаріально посвідчений документ про передачу права засновника (учасника), або рішення уповноваженого органу юридичної особи про примусове виключення засновника (учасника) зі складу засновників (учасників) юридичної особи. 

Засновники та учасники господарських організацій володіють так званими корпоративними правами. Корпоративні права - це права особи, частка якої визначається у статутному фонді (майні) господарської організації, що включають правомочності на участь цієї особи в управлінні господарською організацією, отримання певної частки прибутку (дивідендів) даної організації та активів у разі ліквідації останньої відповідно до закону, а також інші правомочності, передбачені законом та статутними документами (частина перша статті 167 Господарського кодексу України). Отже, корпоративні права виникають у особи, яка в обмін на майнову участь у господарській організації отримує право на частку в її статутному фонді (майні). 

Виходячи із зазначеного вище можна зробити висновок, що корпоративні права і майновий вклад у статутний фонд господарської організації є нероздільними і при передачі корпоративних прав неодмінно передається частка майна у статутному фонді, яка закріплена за ними. 

Згідно із статтею 190 Цивільного кодексу України, майном як особливим об'єктом вважаються окрема річ, сукупність речей, а також майнові права та обов'язки. 

Визначення майнових прав міститься у Законі України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні". Згідно зі статтею 3 цього Закону майновими правами визнаються будь-які права, пов'язані з майном, відмінні від права власності, у тому числі права, які є складовими частинами права власності (права володіння, розпорядження, користування), а також інші специфічні права (права на провадження діяльності, використання природних ресурсів тощо) та права вимоги. 

Отже, корпоративні права є різновидністю майнових прав, які безпосередньо пов'язані з майном і не можуть передаватися окремо від майна. 

Звертаємо увагу, що згідно зі статтею 1 ЦКУ особисті немайнові та майнові відносини (цивільних відносини), засновані на юридичній рівності, вільному волевиявленні, майновій самостійності їх учасників, регулюються цивільним законодавством (Цивільним кодексом України). 

Документом про передачу права засновника (учасника) іншій особі, з одночасною передачею відповідного майна, який має подаватися державному реєстратору, враховуючи норми глав 24, 54, 55 ЦКУ, може бути договір купівлі-продажу, міни, дарування або заява засновника про передачу права засновника іншій особі. Зміст такої заяви має містити положення про передачу майнових, немайнових прав, обов'язків іншій особі, відсутність будь-яких претензій тощо. 

Одночасно звертаємо вашу увагу на те, що, відповідно до абзацу шостого статті 6 Закону України "Про адвокатуру" при здійсненні професійної діяльності адвокат має право отримувати письмові висновки фахівців з питань, що потребують спеціальних знань. 

В. о. Голови 
К. Ващенко 

Надруковано:
"Галицькі контракти - Дебет-Кредит",
N 34, 20 серпня 2007 р. 

http://my-oracle.it-blogs.com/  - Записки для начинающих о СУБД Oracle

Bablik
Poster
Private Message  Email 
Re: Перерегистрация ЧП    (Мар 05 2009 10:02   |  #1277) Цитировать

Есть такой вариант:

Я, Ххххххх Хххххх ХХххххх, учасник Товариства з обмеженою відповідальністю “ХХХХХХХ”, повністю розуміючи значення і правові наслідки своїх дій та без будь-якого тиску зі сторони, відповідно до власного волевиявлення заявляю про свій вихід зі складу учасників Товариства з обмеженою відповідальністю “ХХХХХХХХ”.

Припиняючи свою участь в складі учасників ТОВ “ХХХХХХХХ”, я маю намір відступити у повному обсязі належну мені частку у статутному фонді Товариства:
громадянину Ххххххх Ххххххх Ххххххххх – 33,33% (тридцять три цілих тридцять три сотих відсотка) від належної мені частки;
громадянці Ххххххххх Хххххххх Ххххххххх – 16,67% (шістнадцять цілих шістдесят сім сотих відсотка) від належної мені частки, з дотриманням вимог чинного законодавства щодо наступної процедури юридичного оформлення переходу до правонаступників відповідних прав на умовах, які були попередньо узгоджені.
Цією заявою я одночасно стверджую, що не маю ніяких претензій, в тому числі і майнових, до Товариства з обмеженою відповідальністю “ХХХХХХХХХ” та інших його учасників.
Вимоги ст.ст. 57-74 Сімейного кодексу України мені нотаріуса роз’яснено.

iventiva
Advanced
Private Message  Email 
Re: Перерегистрация ЧП    (Мар 05 2009 10:13   |  #1278) Цитировать
З А Я В А
"Я___________прошу виключити мене зі складу учасників __________(назва ), реквізити статуту, та передачу належної мені частки громадянину Іванову Івану Івановичу.
Розрахунки прошу провести зі мною в порядку, передбаченому чинним законодавством України. 
Майнових, фінансових та будь-яких інших претензій до Товариства та його Учасників не маю.

Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Перерегистрация ЧП    (Мар 06 2009 9:33   |  #1289) Цитировать
Всем огромное спасибо за советы,я с этим сталкивался раньше и было как говорили выше, заявление старого собственика и решение нового,и они были у нотариуса в его образцах документов который сразу заверялся и никаких проблем, сейчас столкнулся со вторым вариантом, когда пишутся два решения,от старого и нового собственика,а то что делалось в первом варианте нотариус сказал что это относится к ООО а не к ЧП.Судя по ответам выше, подходят оба варианта это уж какой нотариус как это видет, я так понял.Единственное по второму случаю нет образцов этих решений.Если у кого есть скиньте пожалуста.

« Предыдущая тема  | Следующая тема »
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):

Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Ликбез \ Регистрация юридических и физических лиц \ Перерегистрация ЧП (Author: Mahoyni)