Главная | Поиск | Войти | Зарегистрироваться | Контакты | Реклама
Привет, Гость. |

Украинский Бизнес Форум


Дек 14 2018 (9:38)

Регистрация юридических и физических лиц
Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Ликбез \ Регистрация юридических и физических лиц \ Регистрация нерезидента (Author: svetl)
Модератор: RAVEman
Ответить
Создать тему

Регистрация нерезидента



svetl
Poster
Private Message  Email 
Регистрация нерезидента    (Фев 23 2009 15:22   |  #1003) Цитировать
Подскажите, пожайлуста, для работы на территории Украины нерезидент обязан зарегистрировать представительство или может работать без него?

http://my-oracle.it-blogs.com/  - Записки для начинающих о СУБД Oracle

Реклама партнеров
Реклама

Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Регистрация нерезидента    (Фев 23 2009 17:39   |  #1012) Цитировать
Существует две возможности. 1 - зарегистрировать представительство нерезидента. 2 - стать учредителем юридического лица - резидента и через него проводить свою политику.


Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Регистрация нерезидента    (Фев 24 2009 11:37   |  #1035) Цитировать
если  нерезидент ввозит товар на территорию Украини до "порога" резидента, то никакой регистрации не нужно.


Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Регистрация нерезидента    (Фев 25 2009 11:57   |  #1061) Цитировать

В это м законе говорится только о праве!!

ЗАКОН УКРАЇНИ „Про зовнішньоекономічну діяльність”

"Стаття 5. Право на здійснення зовнішньоекономічної діяльності
...
Іноземні суб'єкти господарської діяльності, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність на території України, мають право на відкриття своїх представництв на території України. Акредитацію філій і представництв іноземних банків здійснює Національний банк України відповідно до Закону України "Про банки і банківську діяльність". Реєстрацію представництв інших іноземних суб'єктів господарської діяльності здійснює центральний орган виконавчої влади з питань економічної політики протягом шістдесяти робочих днів з дня подання іноземним суб'єктом господарської діяльності документів на реєстрацію.
....
"



Guest
Poster
Private Message  Email 
Re: Регистрация нерезидента    (Фев 25 2009 12:14   |  #1062) Цитировать

Якщо розглянути статтю 2. Платники податку  ЗУ "Про оподаткування прибутку підприємств", то можна зробити висновок, що необов"язково створювати постійне представництво нерезидента, бо платниками податку на прибуток є "

2.1.2. З числа нерезидентів - фізичні чи юридичні особи, створені у будь-якій організаційно-правовій формі, які отримують доходи з джерелом їх походження з України, за винятком установ та організацій, що мають дипломатичний статус або імунітет згідно з міжнародними договорами України або законом. "
 Я правий?





« Предыдущая тема  | Следующая тема »
Ответить
Создать тему

Новые сообщения форума:

Коммерческие предложения Новинка! (Добавить свое предложение):


Форумы о бизнесе \ Предпринимательская деятельность \ Ликбез \ Регистрация юридических и физических лиц \ Регистрация нерезидента (Author: svetl)